Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire nehéz színesbőrűként...

Mennyire nehéz színesbőrűként érvényesülni Magyarországon?

Figyelt kérdés

2020. márc. 30. 10:36
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Szerinted? A kormány ahol teheti, uszítja az embereket a külföldiek ellen.
2020. márc. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Nem kell a provokáció!


Legfeljebb annak nehéz, aki magából a színesbőrűségéből akar érvényesülni!


Ha van rendes szakmája, és tisztességgel dolgozik, akkor semmiféle hátrányban nem lesz része.

2020. márc. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
jó magam fehér vagyok mint a hó és magyar csak érdeklődés szintjén van a kérdés.
2020. márc. 30. 11:05
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Párválasztás terén iszonyatos előnyük van.
2020. márc. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki tisztességes,dolgozik,adót fizet,az tud érvényesülni normális emberek között.
2020. márc. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vannak pl színesbőrű orvosok, egyetemi tanárok, de sima hétköznapi dolgozó emberek is. Aki akar, az tud érvényesülni, de sajnos egész életén át lesznek, akik lenézik vagy utálják csak a bőrszíne vagy a származása miatt. Ha ezt el tudja viselni, meg tudja tanulni kezelni és talál olyan társaságot, akik elfogadják, akkor boldogan élhet.
2020. márc. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a színesbőrű orvosok jelentős része egy nagy nulla, akik már 20 éve itt vannak ők lehetnek jók, de akik most járnak egyetemre katasztrófa. Én is orvos vagyok, vizsgáztam együtt egy-két ilyen kollégával, pofázni nagyon tudnak, hülyeséget, mellé. A tudásuk gyenge, de mivel az egyetemnek belőlük van pénze átengedik őket a vizsgán olyan tudással amivel engem már két perc után kiraktak volna.
2020. márc. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egész eltérő vélemények.
2020. márc. 30. 17:34
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha rendesen tanul és jól dolgozik a szakmájában semmibe sem lesz hátránya.
2020. márc. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!