Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Akik voltak ma kint, sokan...

Akik voltak ma kint, sokan voltak kint az utcákon, boltokban?

Figyelt kérdés
Én utoljára pénteken jártam Pesten, akkor sokkal többen voltak, mint az előző napokban. Villamoson 20-an voltunk kb., megfelelő távolságot nehezen lehetett tartani. Hétvégén mindkét nap gyalog közlekedtem nagyvárosban, ahol laktam, az elhaladó buszokon senki sem volt a sofőrön kívül. Utcán jöttek néha szembe. Boltban zárás előtt fél órával voltunk kb. 10-en. Egyedül pénteken tapasztaltam, hogy nagyon sokan vannak kint a korábbiakhoz képest.
2020. márc. 30. 17:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Én egy kisvárosban élek és észrevehető volt, hogy más napokat élünk, de ettől függetlenül még mindig nagy volt a forgalom a helyzethez képest
2020. márc. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Én tegnap voltam kint egy fél órát levegőzni, összesen 2 embert láttam sétálni, meg pár kerékpárost, egy hosszabb utcán úgy mentem végig, hogy egy lélek sem járt arra. Ma kénytelen voltam lemenni a boltba, 3-an voltak rajtam kívül, mindenki szájmaszkban.
2020. márc. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Pesten kifejezetten kevesen vannak, egy vasárnapi délutánhoz hasonló most a forgalom.
2020. márc. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát nálunk változó, tegnap kevesen voltak ,ma már a szokásos.
2020. márc. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
50 ezres város, tele voltak boltok délután. Legszivesebben domestosban áztatnám magam. Senkit nem érdekel semmid jött mellém,20 centire
2020. márc. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%

Én nem foglalkozok azzal hogy járvány van, ha ugyanúgy kell dolgozni targoncás létemre egy szerszámgép raktárban ilyenkor is, akkor miért érdekeljen ez a felhajtás? A diplomás, cégvezetőket nem érdekli ez a helyzet, csak a profit, és az üzlet addig míg jogilag dolgoztathatnak.


Akikre sikerült ráijeszteni azokon van maszk és kesztyű, egy egészséges gondolkodású ember meg szarik az egészre, mivel nem eboláról van szó.

Elég baj az hogy sehova nem lehet menni, szabadnapokon is itthon kell ülni, hetente meg nem fogom a házat sarokról sarokra kitakarítani kínomba, Ami olyan azt ugyanúgy megcsinálom, de ebben a helyzetben már csak ülök a TV és monitor előtt, motorozáshoz még hideg van.

2020. márc. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is pénteken voltam kint legutóbb, de most mintha érezhetően többen lettek volna kint. Aautó is több volt.
2020. márc. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az utcán és a metrón viszonylag kevesen voltak, a boltokban szokásos forgalmat érzékeltem.
2020. márc. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Apam ma volt kint delelott, 1 emberrel es egy autoval talalkozott.

Pest kozeli 40 ezres varos.

2020. márc. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Soroksári auchanba jó ideje nem járunk, mert mindig sokan vannak. Ma olyan kevés autó állt a parkolóba, hogy bemerészkedtünk, az ottani gyógyszertárba végre fertőtlenítőt is tudtunk venni. Az aldi 4-kor bezárt, emiatt a mellette levő lidl dugig volt. Borzalmas, hogy egymás hátába állnak, lassan mennek mint egy lajhár, észre se veszik, hogy elállják az utat, 1-2 méter távolságot tartani is lehetetlen. Mi is pénteken voltunk kint utoljára, egy darabig megint nem megyünk emberek közé, csak a kertbe, meg biciklizni.
2020. márc. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!