Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az, hogy annyi...

Miért van az, hogy annyi tévéadóról, hírportálról hall az ember híreket? Sokszor egymásnak ellentmondó hírek jönnek különböző médiumokról. Szükség van ennyi információra? Nem sok ez?

Figyelt kérdés
2020. márc. 31. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs az információ regulázva az a gond, ha regulázva van az a gond.
2020. márc. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De, én is utálom ezt a tök ellentmondásos dolgot. Így nem nézek TV.-t, csak a netet bújom, azt is szelektálva.
2020. márc. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Te döntöd el, hogy mennyire van szükséged!


Hogyan akarnád korlátozni, és mely médiumok működését...???

2020. márc. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerinted akkor egy, de hamis információ az jobb lenne?
2020. márc. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A neten nézem én is a híreket.Megnézem egyik portált,a másikat,és a kettő között lehet valahol az igazság. :) Szerintem a sok információ van,hogy összezavar embereket,nem?Nem tudom,hogyan lenne jó.Az egyik ilyen megközelítésből írja le a dolgokat,és azt hagyja ki,aztán a másik meg amolyanból.Például volt egy támadás egyszer a Közel keleten,amiről írtak.Egyik oldalon írtak 20 civil halottat,a másikon meg kétszázat.A harmadikon meg,hogy nem volt áldozat.Azt is nézni kell már,hogy melyik médium kinek a tulajdonában van.
2020. márc. 31. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!