Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A badoo kamu oldal?

A badoo kamu oldal?

Figyelt kérdés
Akárhányszor matchelek, írok a lánynak hogy van-e kedve ismerkedni, majd felszívódik, amelyik nem, az egyszerűen csak nem ír vissza. wtf?

2020. ápr. 1. 13:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
60%
nekem volt már randi is onnan, szóval funkcionális oldal alapvetően. Csak alapvetően így viselkedik a legtöbb ember a randioldalakon, mivel nincs mögötte semmi felelősség, simán kihátrálhatnak pofátlanul. A tinder is ugyanilyen
2020. ápr. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
38%
Nem kamu, igazából ha vissza írnak se valami nagy szám, esküszöm nem lehet velük semmiről beszélgetni.
2020. ápr. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
de ez mennyire szánalmas már akkor? ha matchelünk akkor valószínű neki is tetszek nem? vagy mit írjak neki hogy visszaírjon vagy hogy ne tűnjön el? azt hogy kő kóla? vagy mit? :D
2020. ápr. 1. 13:47
 4/20 anonim ***** válasza:
34%

“ azt hogy kő kóla? vagy mit? :D”


Hát kb az az értelmi szint.:)

Bár egy értelmessel ismerkedtem már ott, de az rég volt. Meg egyszer megtalált egy scammer. Nagyon ügyes volt, már akkor fakewebcam-ot hazanált, és aszerint változtatta az ip címét, amit épp hazudott hogy hol van a világban. Aztán 2 hét után nigériában ragadt(hol máshol), és kellett vona neki pár ezer euró természetesen western unionon hogy hazajöhessen. :D

Elszórakoztattam kb. 2 hétig.

2020. ápr. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
2 esnek full igaza van ,egyszerűen lehetettlen bármiről is beszélni ott lánnyal ,ezt én is tapasztalom pedig én teljesen normálisan nézek ki , én azt veszem észre hogy nagy részük csak azért van fent hogy követőket szerezzenek instára ami szerintem eléggé gáz ,
2020. ápr. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
69%
Azért utolsó, mert azoknak a lányoknak írsz, akik tolják a filteres pofijukat az instara. Más nem felel meg.
2020. ápr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
38%

nem kamu oldal.

a pasik is instakovetoket keresnek lol.

2020. ápr. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Írjál nekik valami bunkót! Arra tuti visszaírnak. Ezek arra vágynak úgy is hogy felizgasd őket 🙂
2020. ápr. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
47%

Az valami borzalmas! Küldenek értesítést, hogy XY kedvel téged, jön a szívecske XY küldte, stb... Megnézte a profilom vissza megnéztem az övét, majd írtam neki 1 sort, azóta se szó se beszéd mintha valaki robot lenne. Valami nem stimmel ott az biztos. Ha egyszer én valakire tetszik gombokat nyomok, megnézem a profilját akkor én kerestem fel őt először is ugyebár, átvitt értelemben, erre reagál valaki majd felszívódok?!


Akkor én vagy robot vagyok, vagy csak szórakozásból vagyok ott még akkor is lehet kamu ha "hitelesített" a profilja, ugyanis lehet jót nevet mindenkin. Egyszerűen olyan dolgok vannak ott ami teljesen ellentétes mindennel. Hihetetlen. Én nem ajánlom az oldalt személy szerint abszolút.

2020. ápr. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
46%
A másik "kedvencem" az offline felhasználók, akik profilja ugyan elérhető, tele van képekkel , leírással stb... És évek óta vagy hónapok óta nem is használja ergo nem lép be az oldalra. Akkor mégis minek? Törölje le magát az ilyen... Sokminden van azon az oldalon ami nem stimmel.
2020. ápr. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!