Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gyk-n levelezés, mit gondoltok?

Gyk-n levelezés, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Nos, régebben volt levelezőtársam itt, legalábbis olyan akivel aktívak voltunk, több üzenet naponta(3oldal beérkezett üzenet egyetlen nap, azért ez brutál volt)


Őszinte akarok lenni magamhoz azért hiányzik ez, hogy beszélgetőpartnerem legyen itt tartósan, ha nem is ilyen aktív csevegésre. Gyk függő vagyok mostanában és ha már itt vagyok akkor azért jól esik látni azt, hogy ismét egy üzi és leírta nekem a gondolatait valaki és mély dolgokról is tudunk véleményt cserélni.


Azt vettem észre, hogy férfiként nem tudok regény levelezéseket lefolytatni férfiakkal, kizárólag nőkkel.

Olyan tő módon fogalmaznak általában a nemembe tartozók, hogy ez lehetetlen, ebből fakadóan az élvezete csökken ennek.


Nektek volt hasonló tapasztalatotok?

Sikerült itt ismerkednetek valakivel? (Elsősorban barátságra gondolok ezalatt, ha más lett belőle nyugodtan írjátok le azt is)

Sikertelen sztorik is elférnek itt, ami jónak indult.


2020. ápr. 1. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Volt is,meg van is.Nem taliztam egyikkel se,nem hapsit akarok.
2020. ápr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Nekem sikerült, de sajnos azóta már nem beszélünk egymással. Volt, akivel kb. 3 évig irogattunk, gyk-en kezdődött, aztán áttértünk Facebook, de egy idő után fokozatosan leépült a kapcsolat, talán a személyes ismeretség hiánya nélkül. Mostanság próbálkozok megint levelezőtársakat találni, de valahogy annyira senkivel nincs meg az összhang. 19/L
2020. ápr. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%

Sikerült, összejött egy párkapcsolat is innen, aztán volt valaki akit itt ismertem meg sok-sok éve közös probléma kapcsán, találkoztunk, levelezünk.

A többsége az ilyen beszélgetéseknek elhal.

2020. ápr. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Van jó tapasztalatom, megismerkedtem a gyerekvállalás kategóriában egy szintén anyukával, akkor még együtt voltunk terhesek. Azóta tartjuk a kapcsolatot, napi szinten írunk facebookon. Sajnos még nem találkoztunk mert a babák még kicsik, és messze lakunk egymástól, de tervezzük a jövőben.
2020. ápr. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Lett egy kedves hölgy barátom innen, csak átváltottunk emailre (Szia Kati!:))

De sok emberrel leveleztem üzenetek formájában hosszabb-rövidebb ideig.

2020. ápr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%
Volt már itt pár hosszú levelezésem pár emberrel. Találkozás egy volt, de nem tartott sokáig, párszor találkoztunk, beszélgettünk, de csak ennyi.
2020. ápr. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
42%
Miért lettem lepontozva? Nem a kérdésre válaszoltam? Gyökerek.
2020. ápr. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A lepontozás nem tőlem jött. Valakinek biztos nagyon nem jött be itt és irigyen olvasta a soraitokat.
2020. ápr. 2. 07:57
 9/9 anonim ***** válasza:
#7: Te panaszkodsz? Engem 0%-ra pontoztak le, pedig a kérdésre válaszoltam. 😄 Én felpontoztalak.
2020. ápr. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!