Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A "népszerű" lányok/fiúk hogy...

A "népszerű" lányok/fiúk hogy viselkednek otthon?

Figyelt kérdés

Nem tudhatjuk, hogy kinek milyen a családja, viszont ezek a tipikus "népszerű" lányok/fiúk a suliból, otthon hogy viselkednek? Ott is ilyen nagyosan vagy visszafogják magukat?


Csak azért kérdem, mert én nem vagyok ilyen "népszerű lány" de az szeretnék lenni.

Viszont nem tudom hogy ők otthon hogy viselkednek...

Szerintetek?



2020. ápr. 7. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
..és azzal hogy otthon elkezdek játszani a hercegkisasszonyt attól leszel "népszerű lány" az iskolában? Nem értem a dolog logikáját.
2020. ápr. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjuk, mert ha mi is ott vagyunk akkor már vendég van és mindjárt más.
2020. ápr. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

Nem tudom, mennyire vagyok népszerű, de nagy a pofám és általában beállnak mögém az emberek. Anyámtól örököltem, egyedül ő tud szerintem ledominálni és egyedül az ő véleménye érdekel különösebben. A többi rokonomról inkább nem beszélek, a kígyó fogalmát tökéletesen kimerítik, inkább nem is tartok velük a kapcsolatot.


Én az a fajta vagyok, aki talpig feketében jár, de a zoknija rózsaszín vagy kiscicás a bakancsban. Ilyen vagyok az életben is, szeretem, ha az emberek kicsit tartanak attól, hogy ellenkezzenek vagy konfrontálódjanak velem (nem vagyok agresszív, csak határozott és nem lehet letörni a szarvam), de akikben bízhatok, azokat nem akarom ledominálni, sem megmutatni nekik, hogy ki a kemény csaj. A páromat és anyukámat is becsülöm, meghallgatom és nem húzok előttük pajzsot, ők tudják, hogy nálam jobban senki sem tudja magát kritizálni és lenézni. A többiek előtt igen, a barátaim előtt is gyakran szereplek, idegenek előtt meg aztán főleg.

2020. ápr. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat, jöhetnek még :)


14:10 én pontosan az ilyen lányok miatt vagyok csendes, mert félek velük vitatkozni, sőt még hozzájuk szólni sem merek sokszor.

Viszont ez nem azt jeleni hogy nem bírom őket. Sőt nagyon is tetszik ha valaki kiáll magáért és én is ilyen szeretnék lenni, de nem tudok, mert félénk vagyok sajnos. Megpróbálok megváltozni, de nagyon nehéz.

(16 L vagyok)

2020. ápr. 7. 14:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nem olyan dolog, ami varázsütésre sikerül.
2020. ápr. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni, hogy otthon hogy viselkednek, de mindegy is mert te rajtad az nem segít.
2020. ápr. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Sztem én egész népszerűnek számítok és én nem ez az elkényeztetett hercegnő csajszi vagyok. Nagy szám van itthon és a suliban is. Én is régen úgy voltam mint te. Csak egyszer elkeztem barátkozni egy beképzelt elkényeztetett flegma csajjal akinek valamiért mindenki kereste a társaságát. Azután elegem lett belőle mert mindig viccből pofozgatott. Megmondtam neki h a baratsagunknak vége én ezt nem csinálom tovább. Elkezdett sírni (nekem is folyt a konnyrm) az osztályból persze mindenki odajott h mi a bajunk van. Megtuttak és majdnem mindenki mellettem állt mert megismertek. Próbálj meg olyan önmagad lenni a suliban mint otthon. Ennyi igazabol
2020. máj. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Biztos nem ilyen népszerűségre gondoltál, mint ami miatt én nagyon népszerű voltam. A természettudományi tárgyakból, fizika, kémia, matematika igen jó voltam. Felelésnél, dolgozat írásnál nem okozott problémát ugyanazt a feladatot többféleképpen megoldani. Kisúgtam akinek szüksége volt rá, ráadásul a különböző megoldások miatt a tanár nem tudta azt mondani, hogy egymásról másolták.

Otthon nem kellett másképpen viselkednem, mint amilyen valójában voltam. Ha tehettem, állandóan fizika, matematika könyveket bújtam, nem muszájból, hanem azért, mert élveztem.

2020. jún. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!