Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Most ez tényleg akkora nagy...

Most ez tényleg akkora nagy baj hogy nem lehet elmenni a hosszú hétvégén sehova a koronavírus miatt?

Figyelt kérdés
én úgyse járok sehova sem
2020. ápr. 8. 09:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
56%

"én úgyse járok sehova sem"

Szóval akkor senki ne menjen mert te sem, értem.:)

2020. ápr. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
57%
Neked nem, de rajtad kívül azért létezik pár másik ember a Földön, aki másként gondolkodik. Nekik baj.
2020. ápr. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
50%

Nem baj. Illetve nem ez a baj. De semmi mást se lehet. Nem vagyok nagy pörgős, de az a néhány program hiányzik. Meg hogy időnként találkozzak barátokkal és a családtagjaimmal. Hiányoznak.

Azért mert te nem jársz sehova, meg nincsenek barátaid, akkor mindenki éljen úgy, ahogy te???

2020. ápr. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
89%
Aki amúgy sem jár sehova, annak nem. Én csak azért sajnálom, mert így a fiamék nem tudnak jönni az ünnepek alatt sem, már közel egy hónapja nem találkoztunk, de ezt biztosan túlélem, a vírust már nem biztos, ha elkapom.
2020. ápr. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
47%

Igen, úgy tűnik most az emberek elég nagy része meg akar halni ettől.

Nézem neten a kommenteket a húsvét kapcsán, te jó ég.... amiatt hogy nem lehet most egész nap a nagyinál legelni a sütit, meg nem lehet körbehaknizni a fél országot meg a rokonság egészét, amiatt NEHÉZ IDŐKET ÉLÜNK..... :DDD

Értelemszerűen jogos hogy valaki várta, hogy meglátogassák a nagymamát és most nem lehet akkor az csalódás és szomorú, de az a mártírhalál amit most pár ember produkál, az egyszerűen nevetséges. :D

2020. ápr. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
42%
Ja, csak mert neked szar életed van, akkor másoknak is legyen szar:DDDD:D
2020. ápr. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
nekem nincs kivel elmennem sajnos nincsenek barátaim 33/Nő
2020. ápr. 8. 09:30
 8/25 A kérdező kommentje:
miért ti hova szoktatok menni ilyenkor?
2020. ápr. 8. 09:30
 9/25 anonim ***** válasza:
62%
Nekem a túrák hiányoznak, és húsvétkor sem szoktam otthon lenni, mert nem szeretem a locsolkodást, most szerencsére jönni sem akar senki, de azért szívesen mennék ilyen jó időben ki a természetbe a városból, most csak a környéken sétálhatok a kutyámmal is.
2020. ápr. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
80%
8: én ilyenkor sehova, csak összejön a család. De szoktam járni színházba, hangversenyre, kirándulni a határ túloldalára (mert határhoz közel élek). Van pár család, akikkel nagyon jóban vagyunk már gyerekkorom óta, a szüleink lett még anno barátok. Ezek 30-35 éves barátságok, velük szoktunk találkozni és közös programokat csinálni. Ezeket most mind nem lehet. És nem kell lepontozni. Betartom, betartjuk, nem megyünk sehova és nem találkozunk senkivel sem.
2020. ápr. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!