Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A huszonévesek hova járnak...

A huszonévesek hova járnak közösségbe?

Figyelt kérdés

Egyetem nappali tagozatos órákon kívül persze...


Évek óta alig találkozok a korosztályommal. Egyetemen már levelezőn tanulok, ott gyakorlatilag az előadásokon minimum 30 évesekkel találkozni. Edzésekre, ahova járok ott is pont az én korosztályom az, ami hiányzik (Gyerekekkel, tizenévesekkel, 40-es és 50-es "tatákkal" találkozni ott.) Könyvtárba is, ahova szoktam járni oda is 30 felettiek vagy a gyerekek járnak.


Egyszerűen nem tudok kiigazodni a korosztályomon. Huszonévesek hova szoktak közösségbe, emberek közé járni? 🤔



2020. ápr. 14. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Régi barátokkal, munka vagy iskola társakkal, rokonokkal, párommal járok el bárhová is. Új kapcsolatokat munkahelyen kívül, vagy "ismerős ismerősén" kívül nem nagyon szerzek. Pedig huszonéves vagyok en is. Igazabol meg van minden kapcsolatom ami kell, így szórakozóhelyekre nem jarok ilyen célból. Viszont aktív gamer vagyok, így ha senkim nem lenne, én facebook gameing tarskeresokon próbálnék kapcsolatokat szerezni. Tehát mondhatnám azonos hobbinak a barátkeresesi preferenciáim.

De voltam egyetemista is, egy helyre járnak, de kb mindennap. Vagyis buliznak, bebaxnak, 1 napot józanodnak, kövi nap megy a következő party. Ezt a tarsasagot en pl mar nem szivesen keresem.

2020. ápr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Budapesti vagy esetleg??
2020. ápr. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Koncertekre pl. Itt-ott időnként vannak jó zenekarok. (bp-n) Aztán meg elmegyünk bebszni a Gellért hegyre. Már ha a közelben volt a koncert. Bár ott inkább külföldiekkel lehet ismerkedni, de jobb fejek is, mert szabadságon vannak ugye...
2020. ápr. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#1: Akiket én eddig megismertem játékokon (Pokémon GO, Ingress) keresztül és tartom a kapcsolatot Ők 30 éves kor feletti játékosok.


#2: Nem, vidéki vagyok.


#3: Nem vagyok az a koncertre járó típus. Amúgy se lenne olyan koncert, ami érdekelne, túlságosan rétegzene az amit hallgatok. Továbbá a piálós kultúra valahogy sose fogott meg (túl sokat tapasztaltam a negatív oldalából, inkább maradok józan örökre).

2020. ápr. 15. 16:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Molan rouge, holdudvar, Alterego
2020. aug. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

*Holdudvar


Ez a 3 a legjobb hely.

2020. aug. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy bulizni, enni-inni, vagy sehova :D De tényleg, én ezt esküszöm nem értem. Nappali tagozatos egyetemista vagyok és nincs egy olyan barátom, ismerősöm, szaktársam stb., akivel bármilyen közös programot lehetne szervezni. Max. órán találkozunk, esetleg eszünk vagy leülünk valahová beszélgetni, de már órák után is mindenki rohan haza. Esetleg a barátaimmal még egyszer-egyszer össze szoktunk ülni otthon, de velük pedig kb. a házat nem lehet elhagyni. Az összes egyetemi program ivásról és bulizásról szól, amit elfogadok, és önmagában nincs vele baj stb., de hogy tényleg semmi más nincsen... Egy moziba, kirándulni, sportolni, állatkertbe, biliárdozni stb. senkivel nem lehet elmenni. Engem eleve sok olyan hobbi érdekel, ami nem számít közösségi tevékenységnek pl. kreatív hobbik vagy olvasás és ilyen jellegű közösségeket nem is lehet találni. Szóval fogalmam nincs.
2020. aug. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

En pont a konditerembe. Nincs semmi baj a 40-es, 50-es tatakkal. Nemelyikkel tok jol el lehet beszelgetni, van kozos pont. Csak ne ket szett kozott jojjenek bajologni.


Most meg sehova :D

2021. jan. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vagy buli buli hátán vagy megy a videochat meg a chat szerintem. Én se értem mi van ezzel a korosztállyal. Mindenki otthon ül??
2021. jan. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!