Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Neked milyen a baráti társaság...

Neked milyen a baráti társaságod és hogy alakult ki?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 14. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Mióta Budapestre költöztem, jelenleg olyan időszakomat élem, hogy állati képlékenyek és változékonyak a baráti köreim. A régi barátok közül egyre többen morzsolódnak lefelé, újakat pedig jelenleg is próbálok szerezni.

Szóval erre térjünk vissza kábé egy év múlva xD

2020. ápr. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Imádom őket, 7 aktív fő van, de gyakran hoznak más barátokat is és vagyunk 10-12-en is. Van egy messenger csoportunk, nagyrészt ott dumálunk.


Egy Facebook csoportból alakult ki anno. A csoportban mémejet posztolunk nagyrészt, de a posztok alatt szokott zajlani beszélgetés. Az egyik ilyen alkalmával én és a keménymag összefogtunk, hogy chatcsoportot alapítunk. Írtam egy kommentet, akit ha kedveltek, bevettem őket a chatbe. Ami végül 40 főre dagadt. Aztán szépen kilépkedtek belőle az emberek és maradtunk 8-10-en. Utána belőlük is szóródott pár ember a későbbi összeférhetetlenség miatt, végül lettünk 4-en. Később bevettem a párom is, majd efy évfolyamtársam-barátnőm is csatlakozott. Így lettünk 6-an. Aztán valaki még bevett efy srácot és ez a mostani állapota a kiscsaládnak, már egy éve. A járvány előtt kb hetente-havonta találkoztunk, most inkább online beszélünk.

2020. ápr. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van 1-2 ember egyetemről akikkel rendszeresen tartom a kapcsolatot, illetve rajtuk keresztül még néhány volt évfolyamtárssal. Közös kirándulások, túrázások, heti-kétheti szinten össze ültünk ebédelni, ilyesmi volt a program.


Van "túrázós" társaságom, itt is 1-2 személy illetve rajtuk keresztül más túratársak. De alapvetően teljesítménytúrákon keresztül tartottam időnként 1-1 emberrel a kapcsolatot.


Munkahelyemen is családias, barti a hangulat. Nem mindig, de alapvetően elvagyunk. Közös boltba járás, vagy rendszeresen együtt ebédeltünk amíg nyitva voltak helyek. Vannak akikkel munka után/közben is beszélek munkán kívüli dolgokról.


Illetve mostanában rokonsággal vettem fel újra a kapcsolatot, átnézek hozzájuk, vagy szintén közös kirándulások mint "szabadidős sport tevékenység".


Illetve van 1-2 "netes" haverom akikkel irkálok illetve játszunk gépen heti párszor.

2020. ápr. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%

Nekem négy fő baráti köröm van.

Kettő alakult ki gimnáziumban, az egyik velem együtt négy fős, a másik velem együtt kilenc.

Egyetemen kialakult egy nagyon szoros hatfős barátságunk, valamint egy hobbim miatt kialakult egy nagyjából harminc fős baráti társaság.

Igazából mind a négy nagyon sokat jelent nekem, mindegyiknél más a fő összetartó erő a kölcsönös szimpátián kívül.

2020. ápr. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!