Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudom azt beállítani...

Hogyan tudom azt beállítani hogy ne jelezze ki a facebook a fszülinapomat? Vagy ha nem lehet, elég ha átrakom másik napra, aztán vissza? Vagy azt is kijelzi?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 16. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Be lehet állítani, hogy csak te lásd, ha az a célod, hogy ne köszöntsön fel boldog-boldogtalan.
2020. ápr. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez ijesztően gyors volt :D köszi. Azt hol tudom megtenni?
2020. ápr. 16. 13:24
 3/7 A kérdező kommentje:
Megtaláltam
2020. ápr. 16. 13:37
 4/7 anonim ***** válasza:

(Bocsi nekem angolul van a facebook, de megpróbálom elmagyarázni)

Jobb fent a nevedre kattintasz, aztán amikor behozta a profilod akkor a második menüre (Nálam "about")

A behozott lapon középen-jobb oldalt megjelenik a születési dátumod, ha beállítottad. Ott van alatta, hogy "Edit your contact and basic info" Katt rá, görgess le a szülinapodig (Birth date nálam) aztán jobb oldalt Edit/szerkesztés, majd a hónapot és a napot állítsd "Only me/Csak én"-re. Elvileg így nem látszik majd a többiek számára.:)

2020. ápr. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, pont itt voltam, ebédszünet. :-D Örülök, ha tudtam segíteni, nekem úgy van beállítva, hogy csak az ismerőseim látják az egészet, nyilvánosan csak az évszámot hagytam, és ha más ír az idővonalamra (tipikusan szülinapi köszöntést mondjuk), azt meg csak én látom. :-)
2020. ápr. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D Aki tudja mikor van, az felköszönt messengeren. Ne írjon semmilyen random valaki facebookon. Azt meg nem várom el, hogy tudják az ismerőseim.
2020. ápr. 16. 14:17
 7/7 anonim ***** válasza:

A Youtube mióta jelzi ki a szülinapodat ?

0.o"

2020. ápr. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!