Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek hogy a személyisége...

Beri9 kérdése:

Mit tegyek hogy a személyiségem erősebb legyen, erősebbnek tunjon? Pl: A büfében ahol dolgozom a vendégek kedvesek legyenek velem?

Figyelt kérdés

Lehet az arcom nem szimpatikus nekik,de előítéletesek,pedig senkinek nem akarok semmi rosszat.

Ha a munkatarsam dolgozik,vele kedvesebbek meg minden.

Pl ha nincs a kedvenc kávéjukból akkor nem hisztiznek,ha a másik csaj mondja

De ha én akkor ilyeneket mondanak hogy de az a dolgom hogy erről gondoskodjak stb. Nagyon kivagyok és utalok ez miatt bejárni dolgozni pedig nem így volt ez mindig :(

Fiatal korosztályba tartozom az arcom nem egy szépségkirálynő de bányarém se vagyok.Es nem kezdeményezek rosszindulatú beszelgetest,mondjuk amikor ezt kapom másoktól azért lehet kiül az arcomra mminden. Nem minden ember ilyen nyilván csak a sok szar miatt kiborultam

Már azzal is megelégszem ha nem személyeskednek

Hogy érjem el ??



2020. ápr. 19. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Szplj vissza. Mi az, h "ez a te dolgod" hat en legszivesebben ugy basznam pofan az ilyen selejtet, h ihaj. Nem rolad szol, nem benned van a hiba. O az aki azt hiszi, h barmit megtehet, mert o a vendeg. Nalunk is vannak ilyenek, szinten hasonlo teruleten dolgozok.
2020. ápr. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban a te dolgod, akkor kérj elnézést, és máskor figyelj oda. Ha nem a te dolgod, közöld, hogy "bocs, de ez nem igaz, nem az én dolgom". Ha a kettőtök dolga, akkor nem nagyon tehetsz mást, minthogy elfogadod, hogy őt egyesek valamiért jobban kedvelik, illetve mivel "közös lónak túros a a háta" - a felelősséggel is így van, ezért jobb, ha megbeszélitek, hogy pontosan kinek mi lesz a dolga, vagy melyik időszakban.

Viszont ami az átfogó megoldást jelenti az a személyiségbeli fejlődés, az önbecsülés fejlesztése.

2020. ápr. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én ezért nem dolgozom már vendéglátásban. Amennyi türhő parasztot el kellett viselnem mosolyogva, annyit nem fizetett a cég.

Egyszercsak meguntam és az egyik kötekedős $z@rházit kiosztottam hogy az egész étterem rajta röhögött. Ott azonnal be is adtam a felmondásom.

2020. ápr. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!