Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vannak, akiknek olyan dolgok...

Vannak, akiknek olyan dolgok is sikerülnek, amik mások számára elérhetetlenek. Akkor miért kell ezeknek a szerencséseknek az interneten kérkedniük-pöffeszkedniük? .

Figyelt kérdés
Megfigyeltem egy-kettőt... Olyan szinte provokatív-fitymáló-lesajnáló stílusban majdhogynem szó szerint megfogalmazzák, hogy ez vagy az a dolog nem mindenkinek elérhető, csak az olyan nagy arcú és világ legokosabb-legügyesebb embereinek, mint ők. Ha valakinek valami elérhetetlen dolog összejön, akkor annak alázatra kéne az illetőt tanítania.

2020. ápr. 19. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Ezek nem összejönni szoktak, hanem iszonyat meló van bennük. Ha egyáltalán igaz. Az üzleti sikerekkel kérkedő MLM-esek pl. mind hazudnak. A drága autó, amivel fotózkodik valaki, nem az övé. Stb.
2020. ápr. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Vaaagy csak te vagy irigy. Joguk van büszkének lenniük a teljesítményükre és örömüket megosztják másokkal.


Persze nem tudok konkrétan kikről beszélsz, hogy adták elő magukat, mit értek el, stb, így lehet igazad van és muszáj ledegradálniuk másokat, hogy még magasabbra helyezhessék magukat, mert a kicsiny önbecsülésüknek szüksége van erre.

2020. ápr. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, kettes. Akiknek a megnyilvánulásaikon érezhető, hogy "ezt nem akárki csinálhatja! - Ki tud még ilyet?"
2020. ápr. 19. 18:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Én például azért kezdtem el mesélni a millióimról volt osztálytársamnak, mert olyanokat irt, hogy én irigy vagyok rá, meg hogy még mindig leragadtam az általános iskolában a csesztetéseken, hogy basztattak meg én voltam a kis nyomi stb. Hát szembesitettem a kis drágát, hogy ő az aki még mindig a szüleivel él és én vagyok a sikeres aki már rég elköltözött saját ház, saját kocsi önerőből.
2020. ápr. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!