Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy ismerjek meg minél több...

Hogy ismerjek meg minél több embert, hogy építsem a kapcsolataimat?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 24. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha vége rnnek a sz*nak akkor kultúr szórakozóhelyek, hobbik, kiállítások stb stb által.

De most is lehet. A liszt vagy cukor gladiátorharc összehozhatja az embereket.

Vagy itt esetleg, anotalkon is működhet a dolog. Akárki akármit mond, már legalább 10-11 emberrel beszélgettem onnan, volt akivel egy évig is. Alja hely, de nem annyira ahogy beállítják.

2020. ápr. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon jó kérdés, erre én is kíváncsi vagyok. Sokat gondolkoztam már ezen. Engem pl az érdekel, hogy pályakezdőként, hogy lehet kapcsolatokat kiépíteni. Valahogy nem látom a menetét. Végülis nem lehet csak így szó nélkül jópofizni idegenekkel... nem is értem hogy lehet bekerülni az adott társaságba...
2020. ápr. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha sok témában jártas az ember és nem egy műveletlen "sziakorod" vagy makogó majom a partnere akkor nagyon könnyen lehet ismerkedni.


Ez csak az online térre vonatkozik, de hasonló a valóságban is, max személyesebb. Csak minimális szerencse és jó beszélőke kell.

2020. ápr. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy meg, bárki bármit mond,az anotalk tényleg nem rossz hely :D.
2020. ápr. 24. 13:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbálkozz ott. Kitartó próbálkozással mehet.
2020. ápr. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

Gondolom, szakmai kapcsolatokra gondolsz? Konferenciák, rendezvények, szakmai napok, kiállítások, üzleti utak, tárgyalások, munkatársak stb.

Az sem árt, ha nem back office munkát végzel, hanem customer facing role-ban vagy és a higher management-nek reportolsz. Velük érdemes jóban lenni.

Ezen felül mindenkit jelölni LinkedIn-en, akivel munkakapcsolatba kerülsz, tárgyalsz, érdeklődik az üzleted iránt stb.

Nem utolsósorban pedig meg is kérheted az ismerőseidet, hogy mutassanak be.

Anotalk, meg ilyen internetes fäszságok nem nagyon fognak előbbre vinni, hacsak nem időt akarsz elbäszni.

2020. ápr. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!