Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A barátnőm pillanatragasztóval...

A barátnőm pillanatragasztóval műkörmöt ragasztott az ujjamra, mivel jön le? Andris,20

Figyelt kérdés

2020. ápr. 24. 23:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%
Konyhai bárdal az ujaddal együtt.
2020. ápr. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Kérem, ez igencsak bárdolatlan módja a gondolatok közvetítésének, pláne, hogy egy általunk nem ismert személlyel kommunikálunk.
2020. ápr. 24. 23:28
 3/19 anonim ***** válasza:

Ha van oldószere akkor azzal.

De próbálkozhatsz esetleg benzinnel (patikai), alkohollal, langyos szappanos vízbe áztatni, hogy kicsit oldódjon.

De a pillanatragasztó elég masszív dolog. Az valószínű, hogy csak le fog majd nőni pár hónap múlva.


Javaslom legközelebb előbb gondolkodj.

2020. ápr. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Ezt megszivtad rendesen, öcskös :D

eddig csak filmben láttam hasonló kitolást, bár az kevésbé volt meredek, ott csak szimplán szinesre festették a srác körmét álmában. Nem hittem, hogy az életben ilyen megtörténhet.

2020. ápr. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nézd a jó oldalát, legalább mostanában a virus miatt senki nem akar veled kezet fogni. Karanténállapot végére meg csak lenő... ;)
2020. ápr. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Tényleg nem tudom, mit csináljak, ráadásul egyikről sem jön le. Pedig holnap el is kéne jönnöm itthonról.
2020. ápr. 24. 23:41
 7/19 anonim ***** válasza:
Mit csinálj, mit csinálj? - hát fesd ki! :D
2020. ápr. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Használj kesztyűt, mert az nem is igazán fog.

Én pl bőrről is esetleg csipesszel tudom eltávolítani, ha nagyon idegesít.

A pillanatragasztó főleg ha erősebb fajta kötés után szinte szétválaszthatatlan, de akkor is sérül a felület. Körmöddel együtt tudnád csak leszedni. Azt meg gondolom nem igazán tervezted.

2020. ápr. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy halálba szivatunk, de emmit nem tudsz vele kezdeni igazából. Ha szerencséd lesz, 3-4 nap alatt lekopik, ha nincs, meg kell várnod, mig lenő.


Oldószerezni élő húson nem érdemes, ha csak nem szeretnél kémiai égést szenvedni,

Kórházba menni leszedetni nem éri meg, mert jelen helyzetben nem igazán fogadnának, de ha mégis, akkor is összeszedhetnél mellé egy kis COVIDot.

Mechanikusan feszegetni szintén nem jó ötlet, mivel közben a saját körmödet is beszakitod vagy letéped közben nagy eséllyel, az pedig elég sz@r érzés, nem véletlenül alkalmazták a börtönökben mint brutális kinzásnemet vallatáskor

2020. ápr. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat. Megvárom, amíg lenő. Nem egyszerű ilyen nagy körmökkel amúgy.
2020. ápr. 24. 23:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!