Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy bírnátok ki, ha minden...

Hogy bírnátok ki, ha minden fesztivált (sziget, volt, balaton sound, stb. ) lemondanának?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 25. 23:08
 1/10 Sunshinedoll ***** válasza:
83%
Én elég úrinős vagyok bármiféle fesztiválhoz, úgyhogy túlélném.
2020. ápr. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Pedig le fogják. Nekünk júliusi bécsi rendezvényt mondtak le. Illetve toltak el egy évvel.
2020. ápr. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Eddig se jártam fesztiválra úgyhogy kibirn simán
2020. ápr. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Speciel örülnék annak, ha a - jelenlegi szervezési szokásokra épített - rendezvény sorozatok elmaradnának! Félreértés ne essék: nem azzal van a bajom, hogy más emberek félre tudnak tenni arra anyagi fedezetet, hogy ilyen rendezvényeken érezzék jól magukat! Érezzék! Nekem az nem tetszik, hogy ez olyan emberek tömeges zavarása árán valósulnak meg ezek a rendezvények, akiket ez nem érdekel, ill. pihennének - teljesen mindegy, hogy miért, de pihennének! Nincs éjjel! Nincs nappal! Nincs nyugalom! Nincs a zavart embereknek semmi hasznuk ezekből a fesztiválokból, de kötelezik őket arra, hogy elviseljék! -Ugye nem gondolta senki komolyan, hogy meneküljenek el a saját otthonukból ezért?! A zajmérés formális, - amíg komolyan illik venni, addig elhitetik az emberekkel, hogy működik, aztán nem! Van zaj! Van káosz! Van dugó! Vannak céltalanul lődörgő (illuminált, hangoskodó) emberek! Körbe van tojva, szemetelve minden, amerre jár a tömeg! El kellene fogadniuk a szervezőknek is azt, hogy nem mindenki kíváncsi erre! Szervezhetnék lakott területen kívülre, mindentől távol ezeket a tivornyákat, - ahol csak az hallja a csörömpölést, aki célzottan kíváncsi rá! De ez csak álom, mert a profit mindent felül ír!
2020. ápr. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Valószínűleg le fogják.

Egyébként sajnálnám, már így is eléggé nehezen viselem a koncertek hiányát, de valahogy muszáj lesz kibírni.

2020. ápr. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Metionin ***** válasza:
A fesztiválok nem érdekelnek, eddig se jártam, de a szimpla koncerteket sajnálom.
2020. ápr. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Soha nem érdekeltek,úgyhogy nem befolyásolja eddigi életem.
2020. ápr. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Örülnék, imadnam H a heven nem lihegnek az arcomba a népek.
2020. ápr. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
32%
Már most is nehezen
2020. ápr. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Rám semmilyen hatással nem lenne. Se pozitív, se negatív. Illetve annyi pozitív, hogy nem kell az ismerőseim """eszméletlen""" sztorijait hallgatnom.


Viszont van egy barátnőm, neki nagy jól feküdnek a fesztiválok, de ő már a vészhelyzet eleje óta szenved, hogy nincs semmi (mozi, buli, közösségi programok) és még rosszabbul lenne ha még nyáron se mehetne sehová.

2020. ápr. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!