Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kerlek irtok nekem cikis...

Knoppel kérdése:

Kerlek irtok nekem cikis storykat? Kivancsi lennek 😂

Figyelt kérdés
2020. ápr. 26. 23:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%

Meg voltam fázva elég durván és ha köhögtem, felugrott a slejm a torkomból a számba. Biztos ismerős..

Nos, az utcán sétáltam amikor ez bekövetkezett. Nem állt szándékomban lenyelni mert az undorító.

Gondoltam körbenézek és ha tisztaa terep köpök egyet.

Kiköptem, erre én szerencsétlen a pulcsimat köptem le a hasamon.

Felnézek, erre pont jött egy kisebb, pár fős társaság akik végig nézték az egészet.

Mondanom sem kell, hogy égett a pofám.

(Amúgy tudom, egy papírzsepit ki kellett volna hajtogatnom és abba kultúráltan beleereszteni, de akkor ott ezt a megoldást találtam egyszerűnek.)

2020. ápr. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

meleg vagyok, de hetero életvitelt folytatok. sosem hordok napszemüveget, de van. sose hordtam azelőtt, de egy alkalommal mégis felvettem nyaraláskor, és minde gátlásomat félretéve stiröltem benne a pasikat a strandon, gondolván, hogy a napszemüveg takar.


aztán később kölcsönadtam a szemüvegemet a tesómnak. ekkor vettem észre, hogy nem takarja a viselője tekintetét


nagyon ciki volt.

2020. ápr. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
Egyszer fenn hagytam a bőröndöm a vonaton. Akkor vettem észre mikor túl kellemesen sétáltam el a pályaudvartól. Gyorsan vissza futottam, és felkéreckedtem a vonatra, hogy körbe nézzek. Amikor fel akartam lépni (régi) vonatra a lépcső alá csusszantam amit végig nézett a kalauz. Gyorsan felálltam és 2x végig rohantam a vonaton. Sehol se volt a bőrönd. Kérdeztem másokat, hogy merre van a talált tárgyak osztálya. Azt is kerestem egy ideig, mert mint kiderült az már nincs...de aztán a jegypénztárnál megkérdeztem, hogy leadták e. Hála ég igen. 2 munkás fickó adta ki nekem. Az egyik megjegyezte hogy látta ahogy előtte sétálok és libben a szoknyám:'c
2020. ápr. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
sütött a nap, és ahogy beszéltem, láttam a napsütésben, ahogy az ügyetlen hangképzés közben kiköpött nyálam a beszélgetőpartnerem felé repül
2020. ápr. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

Nagy erőt vettem magamon hogy bizony odamegyek és beszélgetni fogok a kiszemeltemmel. Épphogy kérdeztem valamit, de avval is leköptem az arcát.


Ott ülök a kiszemeltem mellet rágózva, mikor köhögnöm kellett. Megakadt a rágó a torkomon és ott fuldoklottam mellette.


A saját kiszemeltem küldött nekem egy videót amin csókolózik a barátnőjével.


Teli volt a busz. Felálltam hogy leszálljak a középső ajtónál, aminél ha hátulról jössz van lépcső. Megláttam hogy van mögöttem egy helyes srác és mikor a lépcsőhöz értem megbotlottam és több kilós hátizsákkal a hátamon dobtam egy hasast a busz padlójára előtte.


Buszos megint. Lépcsős. Most felszállnék a buszra viszont megbotlottam a lépcsőbe, de nem estem el. Viszont a következő foknál is megbotlottam, majd az azt következőnél is. A végén már térdepeltem.


Lépcsős. Utálom a lépcsőket.

A suliban eléggé csúszósak a fokok és éppen a kiszemeltemmel mentem le az udvarra, de megcsúsztam és végül s*ggen érkeztem le az udvar ajtajához.



:)

2020. ápr. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
80%
a buszvégállomáson szállok le mindig. de egyszer hazafelé elaludtam. a busz pedig elindult visszafelé. szerencsére időben felriadtam, aztán magyarázkodhadtam a sofőrnek 😂
2020. ápr. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
59%

Külföldön egy benzinkút parkolóban autópályán megáltunk,mentünk wcre a faterral,én mentem elől ő egy kicsit le maradt,ki voltak nyitva az ajtók így nem tudtam melyik a férfi wc? mivel teljesen ugyan az volt,oda ért faterom is pont az eggyik wcből jött ki egy férfi így mondom bi ez a férfi,ki adtuk magunkból a barnamacit, faterom előbb végzett pont mondja megvár kint, megy kezetmosni ott van egy nő el kezd sikítani 🤪, végzek én is megyek ki kB 5 perc múlva látok két csajt azok csak néznek majd ki esik a szemük én csak mosom a kezemet majd szépen ki sétálok.

Jól félre vezetett az az ember. 😀


Másik esetben is wcre mentem, már nagyon kellet ezért kapkodtam,nőibe mentem be, majd pont el készültem hallom jön be két csaj, mivel 1 wc volt így vártak 10 perc után ki mentem, kieső szemekkel néztek, mondom sorry 😂

2020. ápr. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%
Haverom apját beküldte a felesége a tescoba hogy vegyen pár kiflit meg zsömlét, adott neki egy 100ast meg egy 200ast. Belépett az ajtón, azonnal elejtette a 100ast, és el is kezdett rögtön izzadni mint az állat. Aztán eltévedt, utána megtalálta kifliket, de leejtette a 200ast, úgy, hogy begurult a kihelyezett 6 raklap sör alá. Szólt egy ott dolgozónak hogy nagy baj van, beesett az arany ékszere (!! 😂) a raklapok alá, sürgősen csinálni kéne valamit, el is kezdték neki leszedegetni a raklapokat, persze elhűlve konstatálta szerencsétlen dolgozó hogy 300 forintért pakoltatta le az ember az egész cuccot😂😂 elég cikis helyzet lenne ez szerintem szinte bárkinek, de emberünknek nincs valami sok szégyenérzete😂 pl olyan is volt mikor egyszer busszal mentek autó helyett, elindultak jegyet venni, de még az automatával is volt valami probléma, az ember meg ordított az aluljáróban hogy régen nem kellett jegy mert megverte az ellenőrt, persze mindenkinek égett az arca rajta kívül😂 de ezer ilyen sztori van még a figuráról
2020. ápr. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%
Egyszer rámjött a szapora és mielőtt kinyitottam volna a bejárati ajtót kiszökött a barna maci, de szerencsére nem látta senki :-)
2020. ápr. 27. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Bementem a boltba és nem vettem észre a "vigyázz, lépcső!" feliratot. Benyitottam, majd átestem 2 lépcsőn úgy, hogy közben kapaszodtam az ajtó kilincsén, ahogy nyílt befelé, én úgy lógtam rajta. Aztán amikor teljesen kinyílt, akkor elengedtem a kilincset, de kicsúszott a lábam és hanyatt estem.


A boltos nem bírt megszólalni a röhögéstől...

2020. ápr. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!