Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményetek a kesztelyi...

Mi a véleményetek a kesztelyi emberekről?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon zárkózottak, és nem érdekel senkit sem, hogy mi van a másikkal. Természetesen vannak kivételek, de az iskolában ahol tanulok, soha senki meg nem kérdezte, hogy mi volt velem ha hiányoztam, alsóban 1-2 alkalommal még talán, de felsőben mindenki úgy lesz@rt ahogy voltam.

2020. ápr. 27. 11:37
 1/9 Balatoni srác^ ***** válasza:
80%
Mert aztán pl. a zalaegerszegi,meg a szombathelyi emberek jobbak...
2020. ápr. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Hány embert ismersz konkrétan ott?
2020. ápr. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Ez olyan, mintha a Szegedi, Békéscsabai vagy Miskolci embereket skatulyáznád be. Lehet jól hangzik, de értelme nem sok van.
2020. ápr. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szegedi, békéscsabai, miskolci. Melléknév, kisbetű.

Amúgy én csak olyan keszthelyit ismerek, aki nem ott nőtt fel, csak odaköltözött, az is ér? Jó fej, kulturált és szereti bort.

2020. ápr. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, túl messze te se lakhattál Keszthelytől, ha oda jártál általános iskolába. Akkor te is zárkózott vagy? Te megkérdezted mástól, ha hiányzott, hogy mi volt vele?
2020. ápr. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én még most is itt tarózkodok, és elég sok ember az ismerősöm, én szoktam velük tartani a kapcsolatot, de ők nem viszonozzák, (nem csak velem van ilyen, a legjobb barátommal sem foglalkozik senki ITT Keszthelyen).Tartom egy bizonyos szinten az osztálytársaimmal is a kapcsolatot, de senkit nem érdekel, hogy mi volt/van velem. Én úgy gondolom, hogy főleg a Keszthelyre bejárók, a Keszthely-kertvárosból bejárók vették fel azt a stílust, hogy amíg nekem jó, addig semmi gond sincs, a másik meg meg is fulladhat, engem ő úgysem érdekel.... Én nem itt Keszthelyen születtem, csak ide költöztünk, lehet hogy ezért ilyen itt mindenki, mert én nem "keszthelyi" vagyok.
2020. ápr. 27. 19:56
 7/9 A kérdező kommentje:
Tartózkodok*
2020. ápr. 27. 19:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon rossz felé tapogatózol. Nagyon.
2020. ápr. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én imádom azt a várost, heti egy alkalommal mindig elnézek oda. Nincs bajom az ottani emberekkel 🙂
2020. ápr. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!