Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért foglakoznak egyes...

Miért foglakoznak egyes emberek azal hogy nekem nincsen barátnőm, miért előírás hogy lenni kell?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok de még nem volt tartós kapcsolatom és ez miatt állandóan megjegyzést kapok hogy mikor lesz már csajom,én alapjába véve egy introvertált típus vagyok nehezen megy/ment az ismerkedés a barátkozás,de egyáltalán nem vagyok még felkészülve egy kapcsolatra
2020. ápr. 28. 07:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert beleugatni más életébe könnyebb mint a sajátunkkal foglalkozni.
2020. ápr. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Mert a legtobb ember elete annyira unalamas, es szanalmas, hogy muszaj mas eletevel foglalkoznia, mert a sajatja miatt csak sirni akar.

Aki pedig nem a megszokott modon eli az eletet, azt azonnal muszaj megvaltoztatniuk, es beallitani a sorba.

Mert milyen remek is azoknak a 30as, 40es noknek, akik gondolom szivjak a vered az eleted miatt, na azok otthon rohadnak a 2 gyerekkel, egy olyan parkapcsolatban, ahol azt sem tudjak megbeszelni ordotas nelkul, hogy hetvegen mit fozzenek...

Atlagba ezek az egyenek ugatnak...

2020. ápr. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

De gondolom szeretnél barátnőt, csak nem jön össze. Na, ezt mondd el nekik is.

Azért ne húzd sok évig a keresést, mert később, idősebben már nehezebb lesz.

2020. ápr. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jószándékból. Nekem a barim tegnap mondta, hogy pasizzak be.
2020. ápr. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Eleinte üsd el tréfával.

Ha házas férfi kérdezi, kérdezd meg tőle, hogy átadná-e a feleségét. Ha házas nő kérdezi, mondd azt, hogy megvárod, míg elválik a férjétől.

Ha ebből nem ért és még mindig zaklat, akkor utalj a fenti kijelentéseidre és kérdd meg, hogy foglalkozzon saját magával, ne veled.

Kutyára bottal! - tartja a közmondás.

Ffi.

2020. ápr. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!