Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ezekben az időkben nem ehetek...

Ezekben az időkben nem ehetek tömegközlekedési járművön?

Figyelt kérdés

Alapvetően nem szoktam, és nem is tartom a legesztétikusabbnak járvány előtt se.

Viszont én régebb kolis voltam, mert messze a suli. Érettségi napokon nagyon korán kell keljek és nem tudnék itthon reggelizni. Már volt olyan, hogy kora reggel mentem suliba itthonról, s akkor mindig a vonaton ettem, akkor se volt nagy forgalom ott.

Most, hogy járvány van szerintetek nem szabad enni járművön?


2020. ápr. 30. 08:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Maszkban kell lenned. Ergo nem, nem ehetsz.
2020. ápr. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi 😞
2020. ápr. 30. 08:58
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ehetsz! Sokmindent most nem lehet amit normál esetben sem. Ahogy a 1,5-2 m távolság tartása sem a megszokott rendhez tartozik. Itt most azt kell megérteni, hogy ezek az intézkedések nem azért vannak hogy azt nézd hogy lehet kibújni belőle. :D
2020. ápr. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
buszon, villamoson amúgy sem ehetsz
2020. ápr. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyél addig, amíg kimész a vonathoz és várod hogy megérkezzen.
2020. ápr. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

4-es: amúgy vonat van a leírásba írva... de bírom, hogy itt mindig bele tud állni a másikba valaki :D

2020. ápr. 30. 09:07
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideje Budapesten amúgy sem szabad már. Még azért is megbüntetnek, ha iszik az ember egy kortyot az üvegéből. (Kivéve a nagy kánikula idején)
2020. ápr. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, maszkban elég nehéz lehet.

Szerintem akkor edd meg a szendvicsed, ha már leszálltál a vonatról. Persze előbb fertőtlenítsd le a kezed.

2020. ápr. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos most nem, pedig ez a rész a legjobb a vonatozásban. Ez amúgy is a magyar ember védjegye volt, hogy már az állomáson befalta a zöldpaprikás, rántotthúsos szendót :)
2020. ápr. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!