Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti hogyan fogjátok megünnepeln...

Sic Semper Tyrannis kérdése:

Ti hogyan fogjátok megünnepelni a járvány tetőzését?

Figyelt kérdés

Vasárnap lesz a tetőzés, mondjuk még nem jelentették be, pontosan mikor. Nálam már hűl a pezsgő, egész nap a tévét fogom nézni, és amint bejelentik, hogy tetőzött, azonnal pukkan a dugó. Tüzijátékot is akartam rendelni, de arról sajnos lecsúsztam.

Nálatok lesz valamilyen buli?


2020. máj. 1. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Honnan veszed hogy akkor tetozik? Mert par ujsag es a tv bemondta? :D ne rohogtess. De tudod mit? Pezsgozom veled. Semmi jonak nem vagyok az elrontoja :D.
2020. máj. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem hülyébb már nem leszel, de tévedtem.
2020. máj. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Miért, hát nem kell elhinni, amit mondanak? Ééééérdekes, pánikkeltés idején mindenki be volt fosva, most meg hirtelen nem kell nekik hinni? :D
2020. máj. 1. 21:23
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
2. Csak trollkodik. Te nem szoktal neha hulye lenni? Vagy ezen a forumon veszed hirtelen ennyire komolyan az eletet es egy random embernek nem nezed el ha rajon az otperc? ;)
2020. máj. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Haver, azt hiszel el amit akarsz. Csak akkor a jos tv-re ne kalcsolj! :D
2020. máj. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#4 legalább ráérzett a lényegre. :D
2020. máj. 1. 21:26
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja, hát ez a vírus is azért terjedt el annyira, mert a Föld lapos. A Nap is megállhatna már egy helybe, unom hogy kering a Föld körül.
2020. máj. 1. 21:27
 8/10 anonim ***** válasza:
Én egyedül. :)
2020. máj. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Dr Orbán Viktor Mihály a drága miniszterelnökúr bejelentette, hogy vasárnap délután 3.25kor félkézzel megállíccsa a koronavírust, a másik kezével meg Brüsszelt. Áldjameg a Jó isten a lelkét
2020. máj. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Majd fertőtlenítőt fújok a makkomra.
2020. máj. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!