Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szivattak már meg valahogy...

Szivattak már meg valahogy miközben aludtál?

Figyelt kérdés

Akár ottalvós bulin, vagy osztálykiránduláson, táborban..barátok vagy ellenségek milyen szivatásokat csináltak veled álmodban?


nálunk erdei suliban volt szokás piszkálni azt, aki épp elaludt. Időnként én voltam az áldozat, és csak kíváncsi vagyok, hogy hol mi a "szokás" :)


2020. máj. 5. 19:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én szivattam meg a többieket, de nem szándékosan. Átaludtam az egész napot+az éjszakát, és azt hitték meghaltam. Arra ébredtem, hogy mindenki pánikol és a pulzusomat mérgetik.
2020. máj. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%

egyszer a barátnőm rászart az arcomra táborozás közben


utána belekentem a hajába azt megrugdostam

ja meg szakítottam is vele

2020. máj. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Utolsó (A barátnős), remélem ez nem igaz! :D

De ha mégis, akkor nagyon ritka beteg barátnőd volt! :D

2020. máj. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
A hülye ébresztőóra mindig megszívat. Nem engedi, hogy aludjak.
2020. máj. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Metionin ***** válasza:
100%
Próbáltak de nem tudtak, nagyon éber alvó vagyok, már arra is felébredek ha vki hangosabbat lélegzik.
2020. máj. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a szívatós csapatban voltam, és valahogy mindig jókor aludtam. Így nem, soha nem voltam áldozat.
2020. máj. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Hetedikes osztálykiránduláson félig lenyírták a fél szemöldököm. Hatdikos osztálykiránduláson amíg fürödtem, eldugták a cuccaimat, és beledobták a könyvemet, amit magammal vittem a patakba - ott folyt a tábor mellett. Nem voltak a barátaim.
2020. máj. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kimaradt egy kötőjel, tehát nem a patakba vittem a könyvet, hanem osztálykirándulásra.
2020. máj. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Osztálykirándulás: utolsó éjszaka én aludtam el a leghamarabb. A szobatársaim meg minden üres palackot rám tettek, amit csak találtak. (nagyon sokat...)
2020. máj. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nekem egyszer meleg vízbe lógatták a kezem, és arra keltem fel, hogy bepisilek bár azt a barátaim csinálták, de elég ciki volt. Azóta szerencsére nem csinálunk ilyeneket
2020. máj. 9. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!