Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 1 hete eladtam valamit a...

Kikicsajxi kérdése:

1 hete eladtam valamit a neten, a hölgy előre utalással fizetett azt beszèptük meg hogy másnap feladom a termèket ez bűn?

Figyelt kérdés
1 hete eladtam valamit a neten, a hölgy előre utalással fizetett azt beszèptük meg hogy másnap feladom a termèket,de nem tudtam mert balesetünk volt ez kedden volt szerdán írtam Neki hogy mi törtènt ès azonnal Visszaküldtem a pènzèt, írt hogy meg is èrkezett. Ezzel egyenlőre pihentetjük a dolgot mèg hazamehetek. Erre másnap elkezdett fenyegetni hogy feljelent mert nem kapta meg a termèket?! Könyörgöm balesetek volt ès banki (netbank) átutalás bizonyítja hogy visszautaltam a pènzt, ráadásul Ő is írt hogy megkapta rendben. Milyen bűnt követtem el akkor? Hiszen nem jött lètre az adás vètel de az utolsó forintig megkapta a pènzèt. Nem èrtem

#Büncselekmèny
2020. máj. 6. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után fix, hogy nem adnám el neki. Gyökér az ilyen, finoman szólva.
2020. máj. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezek után èn sem tervezem. De nem èrtem hogy mit akar bejelenteni a rendőrsègen?! Hogy vett valamit aminek az árát visszakapta? Nem vagyok tisztában az ilyen dolgokkal
2020. máj. 6. 16:27
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valami szenilis vén szatyor lehet, hagyd a fenébe. 😁
2020. máj. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen emberek szeretnek fenyegetőzni rendőrséggel. Kedvencem, mikor azzal jön valaki, hogy neki xy rendőr vagy ügyvéd. :D

Bemehet a rendőrségre, de azon kívül, hogy jót derülnek rajta nem fog történni semmi.

2020. máj. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%
Kamu. A múltkor meg neked utalt egy csávó és te nem tudtad neki megadni vagy mi volt. Emlékszem rád. Minek kamuzni nem értem.
2020. máj. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi sztorit hallok, hogy atcseszik a vevot az utanvettel, erre itt egy korrekt elado es ez se jo. Nyugodtan mehet a rendorsegre. Egy kepzeletbeli vilagban, ahol van erre kapacitas, elindulna az eljaras es a vegen ot vennek elo hamis tanuzasert es hatosag felrevezeteseert. Amugy viszont semmi nem lesz, neked elcseszte a napod es vesztettel egy kicsit az emberisegbe vetett hitedbol.
2020. máj. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!