Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen NORMÁLIS rockereknek...

Milyen NORMÁLIS rockereknek és metáloknak fenntartott közösségeket ismertek az interneten?

Figyelt kérdés

A Facebook csoportok a témában intellektuális fekete lyukak.


Értsd:

Nincsen értelmes beszélgetés, nem lehet ismerkedni.

Csak összegyűlik az oldalhasználók legalja arra, hogy első osztályos szinten megszerkesztett képekkel vagy 5x "Jó reggelt!", "Jó napot!" és "Jó estét!" kívánjanak a csoport tagjainak.

Néha belinkelnek egy-egy számot mindenféle kommentár nélkül a YouTube-ról, ami megint csak nem mozdít előre érdemi kommunikációt.

Időnként egymásnak mennek azért, hogy aki szereti az Ossiant az egy ízlésficamos bugris, mint ahogy az is, aki nem szereti. Hasonló értelmiségi viták születnek a Depresszió, a Tankcsapda és a Pokolgép főszereplésével.

Naponta milliószor posztolnak a karanténról; fogy a vécépapír, nem lehet berúgni a kocsmában.

40 éves felnőtt emberek (!) ontják magukból azokat a nagy bölcsességes képeket rocker és metálos kivitelben, amiket a tízéves gyerekek cserélgetnek egymás között online játékokban. Természetesen úgy az igazi, ha a képen szereplő objektumnak és a szövegnek semmi köze egymáshoz.

Aki nem azt hallgatja, mint amit a kifinomult bíráló bizottság megfelelő minőségűnek tart, az nyilván pária.


Van valamilyen fórum, oldal vagy csoport, ahol nem a felsoroltak dominálnak, hanem értelmes emberekkel, értelmes eszmecserét lehet folytatni? Anyázás és "én már akkor is ezt hallgattam, amikor csak a németektől és az osztrákoktól lehet magnókazettát csempészni, tehát én vagyok az okosabb" formátumú tudálékoskodás nélkül?



2020. máj. 6. 16:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%

Én is nagyrészt hasonlókat tapasztaltam eddig xD Szerintem mi jól meglennénk :D


26/F

2020. máj. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ezek szerint nem számíthatok sok jóra. Érdekes, hogy a 70-es, 80-as években, amikor keletkezett egy ilyen vákuum, akkor az emberek létrehoztak valamilyen közösséget, ami betölti. Pedig akkor internet se volt. Most meg van, és megkönnyítené az emberek összehozását, mégse kap az ötleten senki.

2020. máj. 6. 17:35
 3/17 anonim ***** válasza:
42%

Ha javasolhatom, ne keressetek rá facen a H u n g a r i a n R o c c M e m e s nevű oldalra, mert szerintem azonnali agyvérzést kaptok xD Oda én is csak azért járok néhanapján, hogy felcsesszem magam, ha olyan kedvem van xD

Az igazi, sznob, betonkemény fotelrockerek gyűjtőhelye az az oldal, ahol minden noname, underground metálbandát istenítenek, minden népszerűbb, dallamos rockzenekart pedig pocskondiáznak és el vannak telve a saját felsőbbrendűségüktől.

2020. máj. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, második vagy harmadik válaszoló vagyok, a panker 😄 most is létre lehetne hozni egy ilyet simán, csak ahhoz összefogás kellene. Pedig nagyon jó lenne valami diy underground hely, de ilyet egy ember nem tud létrehozni ☹️


Btw, megkeresem azt a mémoldalt, nagyon kíváncsi vagyok

2020. máj. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

Van tapasztalatom ebben. Én goth voltam, vagyis hát igazából még mindig az vagyok, viszont rajöttem, hogy semmi értelme hasonló szubkultúrákba vagy csoportokba sorolni magad. Voltam része hasonló csoportoknak amiről beszélsz, sőt kocsmáink is voltak. Az igazság az, hogy az egész nem szól másról mint a drogozásról, ivásról, ki kivel kavar, amit a másik hallgat az egy szar.


Ha ismerkedni akarsz normális emberekkel, akkor ne korlátozd magad az ennek kitalált helyekre. Viszonylag sok normális alternatív figura van a "normie" csoportokban, kocsmakban is.

2020. máj. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én is már jó ideje keresek ilyen internetes közösséget, de eddig nem találtam, csak az össze foglaltakhoz hasonlókat. Ahol ténylegesen is van lehetőség kontaktusba lépni hasonló zenei ízlésű és világnézetű emberekkel.


Goth, aki a metált sem veti meg

2020. máj. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudsz angolul akkor javaslom a reddit-et, és a bandák ottani csoportjait.

Egész normális közösségek tudnak kialakulni, ha rendesek a moderátorok.


23f

2020. máj. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én is benne lennék egy hasonló közösség létrehozásásában. Esetleg Facebook csoport kéne, ahol a belépéshez kell válaszolni pár kérdésre és az alapján talán eldőlne, hogy tud-e normálisan írni egyáltalán.

Szintén goth-metalos vagyok :)

2020. máj. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igen, ez egy jó szűrési lehetőség. Lehetne csinálni így egyfajta... virtuális CBGB-t. :D
2020. máj. 8. 23:04
 10/17 anonim válasza:
89%
Ha már ennyien írjátok, nem akarná valaki megcsinálni a facebook csoportot? :D Belépnék én is szívesen.
2020. máj. 9. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!