Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti hogy viseletek a jelenlegi...

Ti hogy viseletek a jelenlegi helyzetet?

Figyelt kérdés
2020. máj. 6. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
egészen jól. Szerencsésnek érzem magam hogy nemrég falura költöztünk. Így nem visel meg a korlátozás mert ha jó idő van akkor ki tudok menni a kertbe szöszmötölni vagy bográcsozni, szalonnát sütni, persze jobb lenne barátokkal de így is el vagyunk , reméljük lassan túl leszünk ezen.
2020. máj. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egeszen jól. Tanulok, edzek, főzök, bár hiányoznak mar a barátaim:(
2020. máj. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem omlottam össze de nem túl jól. Csak melózni járok meg onnan haza, meg néha a benzinkútra tenni egy tippmixet, jó lenne már sok más dolgot is csinálni ezeken kívül.
2020. máj. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Imádom, bár sose lenne vége.
2020. máj. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki alig vàrja hogy talàlkozzunk ha lecseng, én meg pont hogy nem..
2020. máj. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Milyen helyzetet?
2020. máj. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Remekül bírom! :-) Nagyon boldog és kipihent vagyok. Nem kell korán kelnem, én osztom be az időm, van időm bőven mindenre és van időm magam kipihenni is és eddiginél sokkal többet lehetek együtt és sokkal több dolgot csinálhatok a családommal. Itthon vagyok, egy szál pizsamában, szépen nyugisan megoldom a feladataim, utána meg pihenek. Szerintem egyébként ebben a digitális életeben lesz egy csomó jövő (ha nem is mindenhol). Persze, belegondolva nagyon tragikus ennek az oka és elég félelmetes, hogy valóbban úgy történt-e ahogy mi tudjuk, meg hogy mennyien meghaltak stb. De itt most arról volt szó hogy, hogy bírom, de kiválóan. Nem hiányzik a személyesség, megoldjuk azt is interneten.
2020. máj. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!