Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Már lehet menni kirándulni,...

Már lehet menni kirándulni, lehet szervezni baráti találkozókat, vége a "maradj otthon" őrületnek?

Figyelt kérdés
A környezetemben a hétvégén nagyon sokan elmentek kirándulni, baráti/családi összejöveteleket szerveztek, Balatonhoz mentek. Már szabad ezeket csinálni?? Komolyan kérdezem, mert én eddig tartottam magam a szabályokhoz és csak dolgozni jártam, de ha már nem kötelező otthon maradni, én is szívesen elmennék kirándulni ha jó lesz az idő.
2020. máj. 10. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Eddig is lehetett kirándulni menni, nem volt megtiltva, csak be kell tartani a szabályokat, nem bandázni, meg figyelni a többiekre.

Mi is voltunk már, most hétvégén is. Megőrülnénk, ha otthon kellene kuksolni.

2020. máj. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, most már én is kezdek besokallni.
2020. máj. 11. 19:00
 3/4 anonim ***** válasza:

A kérdésben szereplő tevékenységek engedélyezettek. Jó, baráti társaságok alatt egyelőre ne évfolyambulit érts, de a kisebb létszámúakat nem tiltják.


Annyi hogy Pesten és azon belül is a fővárosban egy darabig még tartják a korlátozásokat. Viszont a -nem tömeges- kirándulásoknak, kisebb találkozóknak nincs akadálya. Inkább az lehet gond hogy akivel összefutnál, akár-e mostanában találkozni

2020. máj. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hivatalosan még tart a "maradjotthonőrület", csak az emberek már (érthetően) megunták, belefáradtak, és kezdenek lazítani a gyeplőn, még mielőtt mindenki bekattanna.
2020. máj. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!