Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek a kocsmáknak mi...

Szerintetek a kocsmáknak mi értelme van alapjáraton?

Figyelt kérdés

Szerintem semmi,a nagyrésze igénytelen,igénytelen emberekkel,és ócska piákat adnak horror áron,aminek az árából egy közértben simán kijön egy márkásabb ital,amit megihatsz/megihattok otthon.

Miért jó igénytelen emberek közé menni,és méreg drágán ganét vedelni egy lebújban,és ott ücsörögni meg meccset nézni?Nyilván itt a kérdés azért merült fel,mert sok igényes vagy önmagát valamire tartó ember is járkál kocsmába..De miért?



2020. máj. 10. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért járnak/járunk kocsmába, mert nem mindenhova olyan emberek járnak, mint akiket te írtál, illetve mi alapján tartasz te másokat ilyen embernek? Azért, mert nem otthon, hanem a haverokkal/barátokkal akar inni, meccset nézni, biliárdozni, beszélgetni bármi?!

Miért fáj ez neked?

Én is járok ilyen helyre, azért megyek, hogy jól érezzem magam és ez meg is szokott lenni, pedig egy csepp alkoholt sem iszok. A boltok áraihoz pedig ne hasonlítsd, nyilván drágább.

2020. máj. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nemtom, en nem jartam meg sok igenytelen kocsmaban, nyilvan vannak ilyenek, de belvarosi fiatalkent en speciel nem a Boraros teri aluljaroban talalhato talponalloba jarok. Ahova mi jarunk, ott nem dragabb a sor sokkal, mint a boltban, annyi boven belefer. Es a legtobb ember hozzank hasonlo fiatal, nem igenytelen banda.
2020. máj. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

ezek a számodra "sok igényes vagy önmagát valamire tartó ember" megáll az útszéli prostik mellett is 1-1 menetre.


attól mert te "igényes vagy önmagát valamire tartó ember"-nek hiszed őket, még nem azok.

2020. máj. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

Azért a "horror ár" enyhe költői túlzás.

A vendégek döntő többsége pedig nem valami előkelő, elegáns ember, akik a minőségi szórakozás miatt térnek be, hanem lecsúszott, megkeseredett, züllött emberek, akiknek az élet értelme annyit jelent, hogy rendszeresen be tudnak rúgni.

2020. máj. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a társaság miatt megyünk. Amúgy nem minden kocsma lebuj, igénytelen emberekkel. Azért a helyek az árszabással elég jól be tudják lőni a vendégkört. Pl egy kézműves sörözőbe nem fognak a tipikus késdobálós arcok járni, mert nekil nem meg fizethető a 600-800 Ft egy korsó sörért. De ha azt nézzük amik nálunk a főtéren vannak bárok oda is rengeteg jobban szituált ember, cégvezető jár, és ha azt nézzük azok is kocsmák.
2020. máj. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%
A bótosnak nagy bevétele tud abból lenni, hogy az oda járó emberek munka után/helyett a saját várható élettartalmuk további csökkentésével tengetik az idejét. Közben kialakult ez által egy gyorsabb hírközlő eszköz, amit ma már a helyi FB-nek nevezhető. A későbbiek során a piálásból adódó megbetegedések munkát adnak a doktoroknak, mentősöknek, van, amikor a rendőröknek. Tehát egy körforgás alakul ki.
2020. máj. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én mondjuk az igénytelen pincekocsmákat vagy a késdobálókat messziről elkerülöm. "Fiatal" koromban voltam 1x-2x, de nem vagyok oda a túlárazott, vizezett piáért és a dohos/izzadtságszagú kocsmákért sem. Ha megfigyeled, oda egy réteg jár, akinek ez megfelel.


Én szeretem az IGÉNYES kocsmákat kerthelyiséggel, normális árakkal és alkohollal.


Miért...mert jól esik néha kimozdulni, megismerni új embereket. Sokszor tartunk egymásnál is kerti partit, de mégsem ugyanaz. Jól esik kiülni egy normális helyre, beszélgetni, új helyeket megismerni, sétálgatni. Nem nekem kell utána mosogatni és elpakolni. :D


Az általad is leírt kocsmákat mi is messzire elkerüljük.

2020. máj. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!