Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Barátnőm barátnője érzelmileg...

Barátnőm barátnője érzelmileg zsarolja a barátnőmet, de ő nem veszi észre mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval a neten körbenéztem és a legjobban ez írja le a barátnőm barátnőjét: "Az agresszív érzelmi zsaroló olyan ember, aki rendkívül akaratos személyiségével olyan határozottan Rád telepedik, hogy azt nehéz lenne nem észrevenni. Az van, amit ő akar és kész. Megmondja, hogy mit csinálj, és ha nem azt teszed, vagy valami nem úgy alakul, ahogy azt ő elvárja, akkor bebizonyítja Neked, hogy mekkora szar ember vagy. Tipikusan férfiaknál és férfias nőknél tapasztalható ilyen viselkedés. Az agresszív érzelmi zsaroló lelki sérülése az, hogy tudat alatt gyengének érzi magát, ezért erősnek akar látszani. Ehhez pedig szüksége van egy olyan emberre, akit el tud nyomni." Erre már nem is egyszer volt példa, hogy ha nem találkozott vele akkor minden rossznak elhordta, még a többi barátnője előtt is. Nagyon bosszant engem az egész (a lány barátja vagyok), de ha ezt felhozom akkor én leszek a rossz. Mert már óvoda óta ismerik egymást és hát "biztos nem akar neki rosszat." Mit tanácsoltok?

2020. máj. 13. 11:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Szóval az rendben van, ha a barátnő rossznak elmondja a barátnődet mások előtt, meg megalázza, de ha Te adsz tanácsot, akkor Te vagy a rossz.

Ha a párodnak fontosabb a barátnője, akkor én hanyagolnám...

Lehet, látens leszbikusok, vagy valami hasonló.

Gondolom ez a célja a barátnőnek, hogy szétugrasszon titeket.

Jól csinálja, ha már itt tartsz. :(

Sajnos.

2020. máj. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Olyanokon akik nem is értik/làtjàk mi folyik körülöttük, de ha elmondja vagy megmagyaràzza vki akkor sem, azok menthetetlenek.

Nem kell Teréz anyàt jatszani, minek.

2020. máj. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!