Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez csak szerintem gáz?

Ez csak szerintem gáz?

Figyelt kérdés

Van egy barátom aki ilyen “bocs hogy élek” típus. Nem képes kiállni magaáért és a környezete ezt ki is használja. Nincs sok barátja és folyton mellém akar ülni a suliban és ez néha már nagyon idegesítő de nem akarom megbántani, sajnálom a srácot de 16 évesen szerintem gáz hogy nem mer semmilyen konfliktus sem vállalni. Értem hogy azt szeretné hogy kedvelje mindenki de nem kéne hagyni hogy csicskáztassák... ilyenek hogy . . . csináld már ezt meg nekem köszi :) és akkor megcsinálja. Őszinten szeretnék segiteni neki de nem tudom helyette meghozni döntéseket, mivel ő azthiszi hogy csak kedves mindenkivel.

Hogy tudnám rávenni hogy álljon ki magáért legalább a diákokkal szemben? Azt csak nem mondhatom neki hogy ember ne legyél már csicska!!!



2020. máj. 15. 23:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Majd átkattan az agya. Vagy "ragadozó" lesz vagy nornalis ember. Ha lehetetlen hatni rá valszeg ez lesz. Ha te akarsz akkor lökd be a mély vízbe. Nem éri meg finomkodni szerintem: mondd el neki hogy vegye már észre hogy mindenki kihasználja. Érezze csak a felháborodásod.


Sok sikert.

2020. máj. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz hogy “ragadozo” lesz?
2020. máj. 15. 23:31
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Befáradt ember aki maga is kihasznál mindenkit. Mindegy lesz az ilyennek hogy milyen áron de eléri mert felismeri milyen "gyenge" volt. Szociopata pl.
2020. máj. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Sarkított példa volt a szociopatára, nem kell szétszednie senkinek a sok internetpszichiáter közül - én is az vagyok xD
2020. máj. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
de nem értitek ő nem használna ki másokat ezzel ő kedves akar lenni csak túltolja
2020. máj. 15. 23:37
 6/12 A kérdező kommentje:
báránylelkű ugymond
2020. máj. 15. 23:38
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Értem. Te nem értesz engem. Olvasd újra az egészet amit leírtam.
2020. máj. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát az a helyzet, hogy ha ő ilyen, akkor te ezen nem nagyon tudsz változtatni, főleg nem egyik napról a másikra. Erre neki kell ráébredni, hogy miért jó az, ha ki tud állni magáért. Te elmondhatod neki, vagy megpróbálhatod rávezetni, de ennél többet nem tehetsz és nem is érdemes.
2020. máj. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8-as ez igaz de valamilyen szinten csak felelősséget éret az ember a barátaiért nem?
2020. máj. 15. 23:54
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Fasza. Te is csak önigazolásért jöttél ahogy látom.
2020. máj. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!