Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért akarnak sokan itt a...

Miért akarnak sokan itt a gyakoribb ismerkedni? Mért vonzóbb egy társkeresőnél?

Figyelt kérdés
Rengetegszer látok ilyen kérdéseket, arról nem is beszélve, hogy sokan ok nélkül írnak privát üzenetet idegen válaszolóknak ismerkedés céljából.

2020. máj. 20. 16:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Semmivel sem vonzóbb, ez is csak egy lehetőség, mint a többi.
2020. máj. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű regisztráció, ingyenes, nem kell kép, anonim.

És talán pont ezért, mert bárkinek lehet írni. Egy társkeresőn vagy egyezés kell, vagy fizetős -esetleg mindkettő.

2020. máj. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Én nem vagyok hajlandó a levelezésért fizetni. Márpedig a társkeresőkön szinte kivétel nélkül ez megy.
2020. máj. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert itt konnyen kilehet szurni, hogy ki az elesettebb es ezert konnyu celpontok. Talan ezert ...
2020. máj. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
27%
Ha rairsz privatban es valaszol valaki, akkor megtudhatod a nevet. Ha tudod a nevet, utananezhetsz milyen temakban aktiv, mirol beszelget. Ha tudod a gondolatait, akkor mar tudod iranyitani is.
2020. máj. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

Rám már írtak párszor és azért, mert tetszett nekik a válaszom. Van, amiből több is lett.

Nem társkeresőztem még, de amiket hallottam az oldalakról, az alapján itt legalább pár mondatot írnak a felhasználók. Ott a többség még ennyit sem.

2020. máj. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Van mikor csak egy mondatot írnak, mert arra számítanak hogy lány vagy, aztán a neved alapján kiderül, hogy nem is. 🙃
2020. máj. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Clay Morrow ***** válasza:
49%
Nem vonzóbb, de egy társkeresőn, normálisabbakon képet kell feltöltened magadról és így a sok GYK-s startból kiesne, így érthető, hogy ide jönnek anoniman szerencsét próbálni.
2020. máj. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
De nem jobb egy olyan platform, ami eleve erre van kitalálva, látod a másik képét, adatait, ő is a tiéd, nem (vagy csak kevésbé) kell attól tartanod, hogy valami pszichopata van a másik végen, vagy "csak" kamu profil?
2020. máj. 20. 19:08
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert igazság szerint nincs nagyon jobb és kényelmesebb opció. Rendes társkereső oldalak inkább 30+osoknak vannak, tinder meg csak külsőséges valami (ami nem baj, mert mázlim volt és pár hétig összejártam egy gyönyörű csajjal ami tinder nélkül sose jött volna össze). Ha valaki egy párt szeretne találni akkor a külsőt kéne megismerni másodjára és utána eldönteni hogy oké-e vagy nem. Egyetlen egy képen annyi minden elcsúszhat, a legtöbb ember nem tud egy olyan képet feltenni egy ilyen helyre ami tökéletesen visszaadja hogy ő milyen a való életben.

Szóval érthető a gyakoris próbálkozás. Itt legalább valamennyire meglehet ismerni a másik személyiségét vagy annak egy részét legalább.

2020. máj. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!