Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nincs egy barátom se és...

Nincs egy barátom se és barátnőm se, nagyon ki vagyok már és magam teszem tönkre... Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Magamon állok bosszút és magamon teszek károkat... Elcsúfítottam magam, mert annyira el voltam keseredve és eléggé depressziós vagyok ez miatt. :-( Mit tegyek?

2020. máj. 20. 21:56
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok, egyébként.
2020. máj. 20. 21:57
 2/23 anonim ***** válasza:
10%
Próbálj barátokat szerezni. Ismerkedj..Pszichológus
2020. máj. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
76%
Ezt nem lehet erőltetni. Barátok vagy vannak vagy nincsenek. De ettől függetlenül ez nem jelenti azt hogy értéktelenebb lennél mint bádki más, de meg kell tanulnia az embernek egyedül is feltalálnia magát. Végső soron az egyedüli akire mindíg számíthatsz, az csak saját magad vagy. Ezt vedd figyelembe.
2020. máj. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem vagyok, antiszociális és nem akarom az életem egy magányos farkasként leélni, az ember társas lény. Aki mindig a középpontban volt, az nem tudja milyen is ez... Pszichológus... Tavaly voltam az 100.-nél és nem segített, beszéltem, ő meg írt... Semmi tanácsot nem adott egyik sem és lásd hol tartok! A testem csúfítom el, dühkitöréseim vannak! Lehet magyarázni, hogy a család így, meg úgy, de általában az ember nem szeret a sarokban ülni és csak a családdal lenni... Hogyan szereznék?! Undorító senki vagyok, gyűlölöm és utálom magam!
2020. máj. 20. 22:24
 5/23 anonim ***** válasza:
15%

Hulyeseg ellen mit lehet mondani? Menj el dilidokihoz.


Nincsenek barataid? Biztosan tudod az okat, hogy miert. Te vagy a legerintettebb, tehat tudnod kell.


Keressel hasonloan elmeroggyantakat mint amilyen te vagy es akkor lesz tarsasagod.


Elcsufitottad magad? Na most erre is, mit lehet mondani? Akkor most mar csuf vagy. Es? Nem ismered a "szepseg es a szornyeteg" cimu tortenetet?

2020. máj. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Magamnak ártok és egyszeren bekattanok... Köszi! Én is hülyének gondolom magam. Az okát meg nem tudom. Nem érdemlem meg hogy boldog legyek a sorstól!
2020. máj. 20. 22:30
 7/23 anonim ***** válasza:
62%

Boldogsag? Sors? ... ezek igy nem eletszeru dolgok.


Sorsodnak te magad vagy a kovacsa, rajtam mulik hogyan alakitod ... ha jo iranyba, akkor azon a reszen fogod a boldogsagot is megtalalni.

De ha rossz uton haladsz, jon az oncsufitas is.

2020. máj. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazad van, elgondolkodom rajta.
2020. máj. 20. 22:40
 9/23 anonim ***** válasza:
75%

Pszichiater es gyogyszer kell erre. Egy csomo penzert es ido utan is tarthatsz ugyanott. Kemia folyamatokat kell helyreallitani benned, amik kibillentek. Amig nem tudsz olyan allapotba kerulni, hogy tisztan lathass es teged lathassanak, addig keptelen leszel kilepni az ordogi korbol.

Nemcsak gonosz, rossz zombi gyogyszer van. Ha van, aki eldugja eloled az egeszet, hetek, masfel honap alatt erezheted a javulast. Amikor mar a hetkoznapi elet nem csatater lesz, es alkalmad lesz embereket megismerni, sot, meg is kedvelhetnek.

Nem ismerlek, de legalabb alkalmi munkahely, ilyesmi, ahonnan munka utani programok is osszejohetnek. Nem szanalmasak, hanem amikhez kedved lesz.

Gyogyszer kell.

2020. máj. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem még fiatal. Nem kell ide semmi csak megtanulni,hogy nem lehetsz mindig középpontban. Es vannak idők amikor nincs melletted senki,de attól még tudsz olyat is csinálni ami szórakoztat. Ne akard felhívni ilyenekkel más figyelmét inkább próbáld meg egyedül is jól érezni magad. Persze mellé szerez barátok egyedül se kell lenned mindig. De ezt az öncsonkításos dolgot hagyjd abba nem menő hanem gáz,ha felfigyelnek rá is te vagy az idióta ezredik gyerek, mert ez egy idióta divat volt.
2020. máj. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!