Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit lehet csinálni egyedül...

Mit lehet csinálni egyedül Budapesten?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nincsen sok barátom akivel elmehetnék ide-oda, szóval jó lenne ha tudnátok írni pár dolgot amit nem gáz egyedül csinálni, nem szomorkodás céljából írom ezt én tök jól elvagyok magamban, csak szeretnék több időt tölteni kint. Általában csak edzőterembe szoktam járni egyedül, néha futni, de ezzel kb ki is ürült a lista, mondanám, hogy szívesen elmennék egyedül szórakozóhelyekre is, mert amúgy én élvezném xd, de az talán kicsit gáz egyedül. Előre is köszönök minden választ!

( 19/f )



2020. máj. 22. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyedül kell elfoglalnom magam BP-n (és velem is gyakran szokott ilyen történni), én csak simán csavarogni szeretek. Random buszokra, villamosokra felszállni és hagyni, hogy vigyenek amerre mennek, közben nézelődni ki az ablakon. Részemről annyi felfedeznivaló van még itt a városban.

Vagy felsétálni a Gellért hegyre és gyönyörködni kicsit a kilátásban. Vagy beülni egy moziba.

Azért ha már BP-n se tudja feltalálni magát valaki, akkor ott komoly baj van :D

2020. máj. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

En is mindig csavarogtam. Ide mesz, oda mesz ... szoba allsz emberekkel, tajekozodsz, ismerkedsz es egyszer csak nem leszel egyedul.

Ulj ki egy kerhelysegbe, lodorogj a margitszigeten, menj fel a budai hegyekbe, nezz korul a bulinegyedben, csamborogj egyet a dunakorzon, menj fol a varba, ulj ki a dunapartra, jard vegig a hidakat ............

2020. máj. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Csamborogj a tabanban, latogasd meg a citadellat, jard be a gellerthegyet, menj fol a janoshegyi kilatoba, libegozz egyet, setalj a normafanal ... felsorolni sem lehet


romai part, kopaszi gat, nepsziget,

2020. máj. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sorozoben dolgozom, rengeteg "uj" embert latok betevedni, es latom azt is, hogy hamarosan cimborakra lelnek. Mozdulj ki, ha talalsz olyan helyet, ahol normalisan fogadnak, elobb-utobb talalsz baratot is.
2020. máj. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es, melyik sörözőben dolgozol?? Lehet, hogy betévedek majd én is :D
2020. máj. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 - ez nem a reklam helye :D
2020. máj. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elég ha privátban kapom a választ :D
2020. máj. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!