Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nyáron mit viseljek?

Nyáron mit viseljek?

Figyelt kérdés
Szóval tudni kell rólam, hogy nagyon utálom az anyajegyeim, és a jobb kézfejemen van egy-kettő kicsit nagyobb, mint az átlagos. Télen hosszú ujjúkban nyilván senki sem látja, de lassan nyár van, és nem tudom, hogy mit hordjak, hogy ne látszódjon. Nem vagyok izzadós típus, hosszú ujjúkban is jól érzem magam, csak félek, hogy ez másoknak fura így nyáron. Szerintetek mit tehetnék?

2020. máj. 23. 00:01
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Ruhát
2020. máj. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
Rotációs kapát.
2020. máj. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%

Borgyogyasz latta mar? Olyan nagyok, olyan csunyak? Vagy testkepzavar?

En inkabb nyariasan oltoznek, minden nap otven faktoros naptejet kenve rajuk.

Kezfej? Akkor a csuklovedo vagy vastag karkoto nem opcio.

Borgyogyasz, pszichologus es ujjnelkuli vagany kesztyu felszabadito rovidujju nyari cuccal. Aki beoltozik, annak a lelkiallapota is zarkozottabb. Sajat tapasztalat.

2020. máj. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Eddig mit hordtál?

Na, azt.

2020. máj. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Rajtad kívül az anyajegyeid senkit nem érdekelnek. Most komolyan azt hiszed, hogy mindenki a te anyajegyeiddel lesz elfoglalva? Túlparázod az egyészet. Nőj fel agyilag, kérlek.
2020. máj. 23. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én is utálom az anyajegyeim de nekem az arcomon vannak ahol nem tudom elrejteni, meg ugye egyből mindenki a másik arcát nézi, szóvla ha a kezeden van ott alig fogják észrevenni.

Esetleg probálj dokival beszélni, hogy le lehet -e szedetni

2020. máj. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten szeretem a hosszú tunikákat, nincs benne melegem és olyan mintha semmi sem lenne rajtam.
2020. máj. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan hordj nyárias, könnyű, rövidujjú ruhákat. Azt nem írtad, hogy férfi vagy nő vagy, de más módok is vannak arra, hogy elfedd az anyajegyeid ízléstől fuggően. Tehetsz rá egy kis alapozót, korrektrort. Ha nem valami kemény fizikai munkát végzel, akkor nem fog lejönni, vannak vízálló, hosszan tartó termékek is, amit még sminklemosóval is alig tud lemosni az ember. Hordhatsz karórát, karkötőt, ami ha nem is takarja teljesen, de a figyelmet legalább eltereli róla. Le is szedetheted az anyajegyeidet magán bőrgyógyásznál, ha ennyire zavarnak, és akkor többé nem kell foglalkozni velük.
2020. máj. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha annyira zavar akkor tegyél rá alapozót bár az kicsit terhes lenne minden nap. Egyébként nem hiszem hogy a te anyajegyeid nézi majd mindenki, fogadd el te is őket, anyumnak az arcán van 2 nagyobb és nem zavarja:)
2020. máj. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!