Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Más is volt így vele, hogy...

Más is volt így vele, hogy nem szeretett nyáron táborokba menni?

Figyelt kérdés
Persze nem úgy gondoltam, hogy egyedül csak én nem szerettem. Azonban nemrégiben pár ismerősömmel beszélgettünk ilyenekről, de nekem nem voltak ilyen élményeim. Egyszerűen nem érdekeltek ezek a dolgok, sosem volt az a kifejezett vágyam, hogy táborba menjek. Egy páran nagyot néztek. Ez ennyire szokatlan lenne?
2020. máj. 23. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Introvertáltak nem szeretik az ilyesmit. Én is utáltam. A többieknek jó volt, nekem csak annyit jelentett, hogy 10 napra megszűnt a magánszférám.
2020. máj. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hatodikban voltam először, de inkább osztálykirándulásszerű volt. Én azért utáltam, mert sosem hagytak aludni, és ezt rosszul viselem. Aztán gimiben már nem volt rossz, addigra nem az volt a menőzés netovábbja, hogy ki tud tovább ébren maradni...
2020. máj. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Én tini koromban rengeteget voltam nyári táborban minden évben 1 hetet és nagyon élveztem jó volt kellemes volt a társaság a programok is jók voltak jó volt.

Már 23 éves vagyok kb 15 évesen voltam utoljára azt hiszem.

2020. máj. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem volt egyszer sem kötelező, ezért nem is mentem sosem. Egyszerűen nem érdekel az ilyesmi. Egyébként akkoriban fotókon láttam, mi hogy működött táborokban, de most vannak fent felvételek is a Youtube-on. Most sem változott a véleményem. És lehet, hogy nem tudom, miből maradtam ki, de mindenki másképpen tud kikapcsolni.
2020. máj. 23. 16:33
 5/6 anonim ***** válasza:

En 13 evesen voltam eloszor es utoljara, ket hetig.

Az elso napokba belebetegedtem szinte, konkretan haza akartam szokni. Kozos vece nagyon huzos volt, nem birtam a megszabott etkezeseket, egyuttalvast masokkal, stb...

Utana egyreszt kaptam segitseget, egy nevelo megengedte, hogy a felnottek eldugott vecejeben szarhassak, barataim lettek, foglalkozasok alatt partizankodtunk. Platoi szerelem, kirandulasok, csillagfenyes tabortuz mellett elbujtunk kulon szellemet idezni, stb...

A ket het vegen azert sirtam, hogy nem akarok hazajonni, es azt terveztem, alapitsunk kommunat es maradjunk az, erdoben.

Hat igy.

2020. máj. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem szerettem, hogy kötelezően kellett dolgokat csinálni. Kötelező csapatverseny, kötelező lovaglás, kötelező éneklés. Voltak kézműves foglalkozások meg kincskeresés, közös szalonnázás, teafőzés, azokat bírtam, mert lehetett választani többféle közül, de a csapatverseny, főleg, hogy kötélmászás meg mindenféle hülyeség volt benne, én meg tériszonyos vagyok, az nem.
2020. máj. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!