Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen beszólásokat kapsz a...

Milyen beszólásokat kapsz a leggyakrabban és melyikre mit szoktál válaszolni?

Figyelt kérdés

2020. máj. 24. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kollégáktól: antiszociális vagy, unalmas vagy, szomorú vagy, sápadt vagy, csendes vagy, önbizalomhiányos vagy

Semmit nem szoktam válaszolni, de ha nagyon erőlteti, meg szoktam kérdezni az illetőt, hogy tudja-e tolerálni. Ha azt mondja, hogy nem, akkor beszervezek egy meetinget a közös vezetőnkkel, hogy megbeszéljük a hasfájásait.


Rokonoktól: karikás a szemed, száraz a hajad, kövér vagy, kövér voltál, csóró vagy/voltál, lusta vagy, elviselhetetlen vagy

Semmit nem szoktam ezekre válaszolni, pár hasonló beszólás után az ilyen rokon felé se nézek.


Utcán, vadidegenektől: úgy nézel ki, mint egy majom-tól kezdve bármi...

Nem reagálok rá semmit, csak továbbmegyek.

2020. máj. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastad el végig. Ha elolvastad volna tudnàd.

Vagy szimplàn:

Ezt màr tudnod kéne.

Vagy:

Miota itt vagy, hogyhogy nem tudod?


Mindez ezeket megelözö infovisszatartàsok miatt. Amikor mondjuk vàltoztatnak vmin, mindenki àtàll, csak nekem épp nem szolt senki rola-kimaradtam a szorásbol- aztán engem néznek ugye hülyének, hogy én miért nem tudok erröl arrol. Meg,: kérdezz ha nem tudsz vmit. De ugye honnan tudjam hogy tudnom kene e vmit, amit nem mondtak el? Tegyek fel hetente random kèrdéseket légböl, hogy vàltozott vmi?ez a tipik ülj le mielött elesel -tanàcsok.



Nem szoktam lereagàlni.

Egyszer reagàltam csak annyit ilyenekre hogy egyszer azt mondjàk kérdezzek aztan meg az a baj, hogy kérdeztem.erre jött az hogy jaj ne ersem félre.


Kifejtés konkret pelda ha erdekel vkit:

Hatàrozzam meg telephelyenkent a bérköltseget.

Bekertem a telephelyekröl az adatokat hol hàny fö es kik dolgoznak.

Erre felhaborodas hogy miert zaklatok en ezzel xy telephelyet, mikor ott nem a cég emberei vannak. Most ezt nekem honnan kellett volna tudnom, hogy ott nulla fönk dolgozik az isten hàta mögött, ahol soha nem is jàrtam? Miert nem lehet egyszerüen csak vàlaszolni azzal hogy ott senki? Aztán csà.nulla xy telephelyen a bérköltség. Ehelyett nagy porkavaràs, meg e mailek jobbra balra, meg lecseszések, meg ugye a nagy kérdések, én ezt miért nem tudom. Miért kene tudnom? Meg akkor minek kérdezzek ha lecsesznek mert kérdeztem? Megcsinalhatom en hasra ütésszerüen is a bérköltségelemzéseket.ha ez kell.

2020. máj. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2-es, ezt annyira át tudom érezni :D Imádom a munkámat, de engem is érnek hasonló élmények, amik viszont fel tudnak bosszantani.
2020. máj. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Antiszociális vagy, nyiss az emberek felé mert ez így nem normális, nem lehetsz mindig egyedül, nincsenek barátaid ez nem normális. Erőltesd meg magad meglátod neked is jobb lesz stb (Ehhez hasonlókat a kedves főnökasszonyomtól minden meetingen megkapom, pedig semmi köze a személyiségemhez amíg elvégzem a munkám, és másokat sem hártáltatok. Plusz a kollegámmal nagyon jóban vagyok, kocsmázni járunk stb. Jah és ezért szépen leértékelni is szokott. Nekünk miért nem lehet a főnököt értékelni? Kb az egész department utálja, kiszavaznánk mint való világban :D )


És tényleg introvertált vagyok..de - honnan tudja hogy munkán kívül milyen vagyok? Van 2-3 ember körülöttem plusz a párom is, nekem ennél több nem kell.

Miért erőltessem magamra, hogy random jóskapistától megkérdem hogy mizuveledsemmi? Attól miért kellene magam jobban éreznem? Ha valaki személye érdekel, felnézek rá, kedvelem stb, akkor nyitottabban állok hozzá, de neki ehhez mi köze?

2020. máj. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Volt egy időszak, amikor a járásom miatt szóltak be nők. Nem szóltam vissza, az élet egyszer ad, máskor elvesz...
2020. máj. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az elhízás és a gyermektelenségre szoktak. Általában valami szarkasztikus megjegyzéssel ütöm el a témát, amire nem tudnak mit szólni.
2020. máj. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

- Hogy lehet ezt nem tudni/ismerni? Ne már, biztos tudod!

- Csendes vagy. Szégyellős vagy. Nem lehet hallani, amit mondasz. Én a te helyedben...

2020. máj. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!