Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Veletek történt már olyan,...

Veletek történt már olyan, hogy az unalmas, semmilyen életetekből eseménydús, izgalmasabb lett?

Figyelt kérdés
Pl nem volt semmi dolgotok, mára meg már elfoglalt emberek vagytok, nem voltak barátok, ma meg már sok emberrel létesítetek kapcsolatot, nem ültök egésznap otthon, stb

2020. máj. 27. 15:26
 1/4 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
93%

Velem. Az én életem, vagy akár egy napom egy ilyen " pápápápápá" Sose tudom mi lesz pár óra múlva akár.

Jön egy telefon, hogy baj van, ide tudsz-e jönni, vagy van-e kedved találkozni, meginni egy kávét? Be tudsz-e helyettem jönni melóba, hétvégén van-e kedved átjönni bográcsozni?

Meg a férjemmel mi is olyanok vagyunk, jön egy szikra, és paff, már belekezdünk valamibe. Állandó ez a pörgés.


Most hogy 2 hónapot házi-karanténban kellett töltsek, rájöttem, de hiányzik a nyugi.

2020. máj. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem forditva sült el.


Minden ugy kezdödött hogy kimentem külföldre.

Kiderültek a részletek,a közvetitö csak heti 3-4 napos munkára tett be(pultos voltam) egy erdöközepi "vityilloba", szoval másik 3-4 napon át ismerkedtem az erdövel mivel semmi màs nem volt, de net sem:D, de kiderült, hogy a szomszèdvityillo meg "sakàltanya", igy megismerhettem pàr "szorgalmasan"dolgozo hölgyet:D, aztàn valahol vmi lelkisegély vonaluk is lettem:D, mivel nem volt kivel beszélgetnem màssal, de aztàn beleuntam, hogy fenyvest nézni jöttem ki, igy fel akartam mondani, de egyböl betettek heti 5 naposra máshova, ott meg pörgés olyan szinten, hogy kb naponta ismertem meg mindig màsik 20-50 embert, igy aztàn mindenféle nemzetiség bandàjàba beépültem hirtelen, majdnem bele is rángattak a rosszabb körök ebbe abba, volt rendörségi beszàllitàs, vallatàs(azt sem tudtam hirtelen, most vajon milyen filmbe csöppenhettem), de volt aki ugy megsértödött, miközben ö àrtott nekem en csak megbosszultam, hogy fel is jelentett 5 euros piti dologért:D, de mindeközben született nagy szerelem, aztàn nagy szakitàs es ujabb mindent elsodro, nagy szerelem, miközben azért kiprobàltam màsik 3 munkahelyet is, laktam ismerösnel, munkahelyi apartmanban, baràtomnàl de kastélyban is!!:)

Valamint meghalt egy joismerösöm:(


Aztàn valahogy hazakeveredtem. Valahogy szünet kellett, vagy nem is tudom. Közben elkezdtem itthon is épiteni vmi karrierfèlèt.

Azota Évek alatt sem törtenik velem semmi sem, plane nem annyi minden, mint kint pàr honap alatt.

A millio megtörtént vicces dolgoknak, örök emlékeknek nem lenne elég egy könyv sem :)


Szoval nem jobb lett minden es pörgösebb az idövel, hanem itthon a remete élet vàrt. Csak nem tudtam.

2020. máj. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
*Az itthoni remete életet ugy èrtem, hogy itt viszont mintha senki nem csinalna semmit, csak dolgozik/tanul, meg a csalàd meg a hàz stb. Szoval valahol mintha "àllna"az élet. Azok a legnagyobb kérdések, hogy nyit e a jatszoter/ iskola meg mi legyen a vacsora meg milyen a munkahely.annyira nem passzolok ebbe.
2020. máj. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit olyan ez, hogy kinek mi az unalmas meg eseménydús.


Én például kezlezdtem túrázni. Egyedül, majd teljesítmény túrák keretében, majd lett több ismerősöm, baráti társaságom, még a rokonságon belül is volt akivel kicsit közelebb hozott, hogy együtt kirándultunk egyet.


Nem mondom, hogy őrült izgalmas az életem, de azért megvan egy "átlag" kimozdulás.


Például hetente 1-2 túrázás, kirándulás ahol mindig akad utólag valami jó sztori, ami élteti az egészet.


Régen napokat, heteket elvoltam otthon, akár fiatalon családi házban bent, akár egyetem alatt max a boltba mentem le. Utólag bánom, hogy nem mozdultam ki hamarabb.


Régen mindig éreztem, hogy nem jó ez így csinálni kéne valamit, menni kellene valamerre. Mégsem mentem. Ma már ha kedvem tartja kimozdulok egyedül is legyen szó egy délutáni sétáról a kerületben ami meglepően jó tud lenni, hiszen látok csomó érdekességet. Vagy legyen szó akár arról, hogy kocsiba ülök és elmegyek 100+ km-re megnézni valamit, kirándulni, kimozdulni.

2020. máj. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!