Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Azért mert csendes vagyok,...

Azért mert csendes vagyok, miért néznek az emberek bunkónak?

Figyelt kérdés
Persze vannak akik tudják hogy nem amiatt nem vagyok beszédes velük mert beképzelt, bunkó vagyok, hanem ilyen természetem van. De vannak olyanok aki emiatt bántanak a hátam mögött. Meg látom ahogy viselkednek velem meg néznek rám, hogy elegük van belőlem.
2020. máj. 28. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Mert azt hiszik velük van bajod.
2020. máj. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Mert az emberek többsége a csendesebb emberekről egyből azt hiszi, hogy lenézőek és csak velük nem beszélnek. Ilyen lett a világ. Ha nem megy kisujjból a chitchat meg a s*ggnyalás, akkor már tuti egy nagyképű idiótának tartanak. Az véletlenül se jut eszébe az ilyen embereknek, hogy a csendesek csak szimplán introvertáltak, nem szeretnek hangoskodni és a társaságközepét alkotni, vagy éppen ha nincs érdemi mondanivalójuk akkor nem fecsegnek összevissza hülyeségeket. Sajnos nekem rokonaim is gondolják azt rólam, hogy lenéző vagyok, pedig nem. Egész egyszerűen ők harsányak, én meg nem szeretek belefolyni meg őszintén szólva nem is tudok belefolyni legtöbbször a témákba a teljesen másmilyen természetemmel. Egyszer próbálj meg változtatni ezen és próbálkd becsatlakozni a beszélgetésbe, úgy néznek rád mint ha 3 fejed lenne és kb majdnemhogy megkérdezik kit érdeke a te véleményed. Tapasztaltam. Nem lehet sajnos mindenkinek megfelelni. Engedd el. Mindig lesz olyan, aki talál benned kivetni valót és olyan is, akivel meg tökéletes társasága lesztek egymásnak.
2020. máj. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%

Csak nézz körbe itt a gyakorin.

Teli van olyan emberrel, aki mindenkit lenéz és utál maga körül, meg úgy unblock az egész emberiséget is kihalásra ítélné, ha módjában állna, csupán csak magát tekinti valami felsőbbrendű, különleges kis hópehelynek.

A te környezetedben lévők nem tudhatják, hogy te nem vagy ilyen, ha nem mondod nekik.

2020. máj. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
9%

Hidd el, ilyenek az emberek.


Azonban, ne felejtsd el, hogy csendes emberként hátrányok is eretnek az életben. Honnan tudom? Én is az vagyok. Csendes ember.


- Valamilyen szintű kamu kommunikációt tarts fennt, nem kell elmélyedni benne. (Hellosztok, mizujs? - Hali, helyzet? - Plusz hasonlók, kolléga és kollégák váltogatják a stílust.) Csak hogy tudasd a többiekkel, hogy igen, tudod hogy léteznek. Semmi több. Egyes helyeken ennyit sem.


- A csendes ember baját senki nem hallja. Kérdezd meg azokat a nőket akiknek volt néma gyerekük. Mindig meg kellett kérdezniük a fiukat, mi baja. Csendes embert nem hallja senki sem. Ha nőkkel akarsz ismerkedni, oda kell menni és beszélni. Nincs mese. Csendes lehetsz, de ezt tuti hogy nem uszod meg.


- Nem kell mindenkivel foglalkozni. Csendes ember ereje a meglepetés és a Titok. Nem beszélsz, akkor nem tud senki semmit. Ésszel a száj járással. Ha csendes ember vagy, akkor gondold meg mit mondasz. Ja, és az öööözés beszélgetéskor krva gáz. Én is csinálom. Nem szép dolog.


Remélem hasznos volt számodra kis írásom. A többért privi vagy itt hsz.

2020. máj. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
38%

Mert azt hiszik, azért nem beszélgetsz velük, mert ilyen nagyra vagy magddal, hogy nem beszélgetsz bárkivel.


Rólam is ezt gondolják, meg hogy krva vagyok. :D az utóbbit aztán végképp nem értem, de nem is akarom érteni. :D


Ha téged ez zavar, akkor próbáld azt tenni amit az előttem szóló is mondott, hogy tarts fent egy ilyen "kamu" kommunikációt.

2020. máj. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%

Extrovertáltak. Nekik az jelenti a kapcsolódási pontot egy emberrel, ha van egymáshoz pár felszínes szavuk minden találkozáskor. Illemnek tekintik.


Eszerint kell kezelni.


Én nem szeretem ezt az „illemet”, nem tarom be, és nem érdekel, hogy minek gondolnak. Pl egy munkahelyre dolgozni megyünk, ott foglalkozzon mindenki a munkájával, szaros trécsgépek! Nagyon akadályozóak és kizökkentőek tudnak lenni. A fejhallgató nagyon hasznos tud lenni, így nem próbálnak hozzámszólni, kizökkenteni. Még szólni sem kell benne semminek. Javaslom.

2020. máj. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!