Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Semmi energiám az emberekhez,...

Semmi energiám az emberekhez, egyedül akarok lenni, egész nap rossz kedvem van, mit tegyek? 16/L

Figyelt kérdés
Sok volt a probléma mostanában, amiktől se étvágyam nem volt, se aludni nem tudtam. Ez már nagyjából elmúlt, de folyamatosan stresszesnek, fáradtnak érzem magam. Idegesít a barátaim hülyülése, a többségükkel megszakítottam a kapcsolatot. Tudom hogy az én hibám, de fáradt vagyok mindenkihez. A szüleimmel nem tudom megbeszélni, mert rögtön kezdődik a balhé hogy miért vagyok "depis", miért nem tudok normális lenni, miért utálom őket. A közeli barátaimat nem akarom ezzel terhelni. Akkor érzem jól magam amikor kimegyek futni (falun lakom), vagy edzek, de előbb vagy utóbb haza kell mennem/ elfáradok. Bocsi hogy hosszú lett ha valaki végig olvassa megköszönöm.

2020. máj. 31. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Használj ginzenget.
2020. máj. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És csak könnyű ételeket fogyassz.
2020. máj. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy ez nem sokat segít, de megértelek. Ugyanígy érzek, nincs energiám senkihez.
2020. máj. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én mindig keresek valamit ami eltereli a figyelmem. Ha van ami lekössön akkor elvagyok azzal és nem érdekel semmi. Ez általában kimerül könyvolvasásban vagy játszásban (pc).
2020. máj. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!