Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 31 évesen van értelme elkezden...

31 évesen van értelme elkezdeni élvezni az életet? Vagy ez a hajó már elment?

Figyelt kérdés

Sajnos a legszebb éveim mentek a levesbe. Az élet utál, tehát a sok probléma, gond miatt nem tudtam úgy élvezni az életet, mint pl. ti, szerencsések. Félreértés ne essék, még mindig nem sikerült megoldanom őket, bár most talán egy "jó" úton haladok.

Emiatt az elmúlt években nem sikerült semmi. Egzisztencia kialakítása, karrier építése mind elmaradt (röhöghettek, már megszoktam, lepattan rólam a felsőbbrendűségetek).

Mégis hiányzik az, hogy legalább egy kicsit olyan életem legyen, mint másoknak.

Gáz és nevetséges 31 évesen elkezdeni hajszolni ezt?

31F



2020. jún. 1. 18:49
A kérdező szavazást indított:
Érdemes elkezdeni élvezni az életet
Nem érdemes, ez a hajó elment, ha eddig rossz volt, az is marad
68 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%

Nem érthetö, mit értesz az alatt, hogy elkezdeni élvezni az életet, de változtatni sosem késö.

Csak valamennyire reális módon érdemes tenni.

2020. jún. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
35%
31 éves az már nagyon a vége, lassan meg kell csináltatni a koporsót meg kibérelni a sírhelyet.
2020. jún. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
96%

Amíg meg nem halsz, minden pillanatban arra törekedj, hogy jól érezd magad az életedben!


Megéri... ;-)

2020. jún. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%

Hajszolni?

Azt ne!

De gondold át, hogy mit kell változtatni, és azt csináld meg. Változtatni sose késő.

2020. jún. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
83%
Az hogy 31 évesen rájösz és hibáztál az eddigi életed során, az egy teljesen jó dolog. Valaki élete végén se tudja ezt észrevenni. Még rengeteg időd van. Csak ahhoz is idő kell hogy megváltoztasd azt a gondolkodás módot, ami idáig juttatott.
2020. jún. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Félreértesz, én nem hibáztam semmiben.

Az élet tett tönkre, ezért nem tudtam normális életet élni.

2020. jún. 2. 19:52
 7/23 anonim ***** válasza:
46%

"Az élet tett tönkre, ezért nem tudtam normális életet élni."


ILYEN nincs. Az "élet" nem létezik, mint olyan valami, ami képes bármit is tenni, legfeljebb te NEM tettél meg valamit, amit tehettél volna.

De még most sincs késön, csak ne másban keresd a hibákat és ne ess át a ló túlsó oldalára, ne kezdj semmit "hajszolni", mert azzal semmire sem jutsz.

2020. jún. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
7: ha azt gondolod, az élet nem tud akárkit, akármikor tönkretenni és elpusztítani, akkor nagyon szerencsés vagy, mert ki lett nyalva a se.g.ged.
2020. jún. 2. 21:31
 9/23 anonim ***** válasza:
63%
NEM, nem lett kinyalva, söt igen sok negatív dolog történt az életemben, csak nem ültem le nyafogni, hanem katívan tettem a megoldásért! Sokszor igen nehéz volt, de nem adtam fel, amit el akartam érni.
2020. jún. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
38%
*aktívan
2020. jún. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!