Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ilyenkor van értelme feljelent...

Ilyenkor van értelme feljelentést tenni? ( Rövid Story lent)

Figyelt kérdés
4-en elmentünk haverokkal iszogatni haza fele nem szomjasan egyik haverom bele kötött 2 csavoba. Na most úgy levertek negyunket mint a fene. Nagyon képzettek voltak. 99% h vmilyen küzdősportolók. Mi, azaz egyik haver kötött beléjük és ugyan nem próbálták elkerülni a szitut de haverom próbált ütni először ami elől simán kitért a srác aztán szétkaptak minket elég rendesen. Nem volt földön rugdosas meg ilyenek csak helyben hagytak tisztességesen. Na most én nem akarok feljelenteni senkit viszont egyik haverom szerint kellene. De sztem semmi értelme hisz “mi” kezdtünk el kötekedni ráadásul “mi” ütöttünk vagyis próbáltunk elsőként. Jól gondolom h nincs értelme feljelentgetni?
2020. jún. 6. 00:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Jó egy fasz a haverod
2020. jún. 6. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Jól gondolod. Legalább megtanulta, hogy ne keménykedjen.
2020. jún. 6. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen ha iszik kifordul magából, totál agresszív lesz. Két csávó normálisan sétált haverom meg elkezd kötekedni. Mondjuk egyből bele álltak a szituba pedig nyilván látták h részeg a haverom. Nem próbálták elkerülni ők sem persze ettől még nem ők a hibásak nyilvan. Haverom eldobott egy parasztlengőt ami elől simán kitért a srác utána rá vert 2 horgot ha jól láttam haveromra aki feküdt is. Mi bexartunk feltettük a kezünket és megkaptuk a magunkét. Egyébként nem a kötekedő hanem egy másik haverom akar jelentgetni aki még nem kapott soha és most ki van borulva de sztem nincs értelme.
2020. jún. 6. 02:46
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Üzend meg a haverodnak, hogy maskor ne legyen ilyen kemeny. Most meg meguszta, maskor kiverik minden fogat.
2020. jún. 6. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme nem lenne, ha egyszer ti provokáltátok a verekedést. Akkor is, ha csak egyikőtök, a két idegen fickó részéről önvédelem volt a dolog.
2020. jún. 6. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Így van sztem is.
2020. jún. 6. 04:04
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha 8 napon belül gyógyul, akkor nincs értelme jelenteni.Csak lecke volt, hogy ne ficánkoljon.Férfiak között rögtön verekedés a divat sajnos.Ki az erősebb legény.Ezt bizonyítják be.
2020. jún. 6. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%
Tegnap Nyúlon történt? Mert ott is verekedés volt a Béke uti játszótérnél.
2020. jún. 6. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
34%

XD komolyan kérdezed???


Feljelentést tenni?!


Ne viccelj már!


Verbálisan és nonverbálisan is haverod tette meg a kezdő lépést!

+ittas állapot.


Már alapvető 3 öngól lenne magatoknak...


Szégyen a haverod, te meg

IQ-n aluli gyökér vagy...


Számukra meg önvédelem, ha le is szúrták volna haverod, enyhe büntit kaptak volna.


Ne dobálózz itt feljelentgetéssel, ha semmivel nem vagy tisztában...


Rajtad röhögnének "öngólos gyökér"...

2020. jún. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%

Bocsi, most olvastam kommentet.

Akkor a gyökér rész haverodat illeti.


De te se vagy normális, hogy ilyenekkel lógsz...


Egyik hüIye, másik barom...


Válj le tőlük.

2020. jún. 6. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!