Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Budapesten jó társasággal...

Budapesten jó társasággal rendelkező rock/alter helyek?

Figyelt kérdés

Nem rég költöztem fel én is és egy barátom is Budapestre és még nem alakult ki fix baráti körünk, sem törzshelyünk, erre szeretnénk megoldást találni.

Olyan szórakozóhelyeket/üzleteket/szabad tereket szeretnénk megismerni, ahol a többség rocker/alter/metalhead alkat (engem mondjuk érdekelne az underground rap/street, valamint a kicsit szédült, színes, de nyugis, trippes, lazulós tematika is ha valaki tud ilyet).

Mi inkább modern ízlésűek vagyunk, szóval nem olyan helyet keresünk, ahol egész nap a retro számok mennek és ahol motoros alkatú alakok ülnek, hanem kicsivel lazább helyet, ahol a közeg is nagyrészt befogadó az új emberekkel szemben.


Ha valaki tud segíteni, annak előre is köszönöm!



2020. jún. 6. 13:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Mennyi idősek vagytok?

Ilyen helyeket ugyan nem nagyon tudok, de új emberek megismerésétől nem szoktam elzárkózni.


26/F

2020. jún. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!