Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit jelent az hogy tiltot...

Mit jelent az hogy tiltot prostitúció?

Figyelt kérdés
Azért nem igazán értem, ezt mert az internet tele van önmagát áruló, oldalakkal és ilyen olyan szex oldalakkal is. Akkor most ezt vagy büntetik vagy nem, de ha nem akkor ez mit jelent valójában mi az hogy tiltot prostitúció? És akik fent vannak a neten azok meg csinálhatják és legális?

#emberek,kapcsolatok, vélemények,jog, szabálysértés,szabad vagy nem
2020. jún. 6. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező mikor téged a palid futtat az illegális, ha magadat futtatod és adózol az meg a legális verzió és ebben az esetben ajándékként adod a palidnak a lóvét!
2020. jún. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A tiltott meg arra utal, hogy gyerekeket ebbe nem vonhatsz bele, sőt te sem csinálhatod magadat futtatva gyerekként, javaslom inkább dolgozzál minimálbérért, de ne kurválkodjál!
2020. jún. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én nem is csinálnék ilyet, csak érdekel mi a különbség mert a neten tele sex oldalakkal és pillangó lányokkal és nem értem ők akkor legálisan vannak?

Akik meg a hírekben vannak a neten hogy illegális pillangókat kaptak el meg efféle az mért másabb ez fura.

2020. jún. 9. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!