Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Meddig tart a "9-12 óráig...

Meddig tart a "9-12 óráig csak 65 év felettiek látogathatják a boltokat, piacokat" intézkedés?

Figyelt kérdés
Van erről bármi információ, hogy meddig van jelenleg fenntartva ez a helyzet? Kerestem, de nem találtam konkrétumot.

2020. jún. 6. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Nem találtál, mivel nincs még erre válasz.
2020. jún. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Határozatlan ideig van érvényben.
2020. jún. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Visszavonásig.
2020. jún. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Pár hónapig még biztos. Most, hogy Mészi Lőri felvásárolta az összes balatoni szabadstrandot és fizetős strandokat csinált belőle muszáj a nyáron minden korlátozást megtartani, hogy az embereknek ne legyen más opciója mint odamenni. Ha feloldanák pl ezt a korlátozást sokan megkérdőjeleznék, hogy ha ennyire nincs már vészhelyzet miért kell karanténba vonulni ha bármelyik népszerű helyen akarsz nyaralni. Szóval az biztos hogy nyár végéig marad minden és tovább riogatnak a nem létező járvánnyal.
2020. jún. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A piacokon eltörölték.
2020. jún. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amíg nincs védőoltás
2020. jún. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Ezt én is szeretném tudni. Ez egy undorító, megalázó, diszkriminatív intézkedés, aminek ráadásul semmi értelme. Tulajdonképpen mindenkivel kib@stak, és egymásnak ugrasztották az embereket. Egy házaspár már nem vásárolhat együtt, ha valamelyikük akár csak egy nappal idősebb (vagy fiatalabb) 65 évesnél. Ha ez nem lenne ilyen felháborító, halálra röhögném magam.
2020. jún. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A Lehel piacon hétvégén 6-tól 9-ig csak 65 év felettiek mehetnek. A polgármester kinyírja az eladókat is ezáltal szerintem, mert aki reggel akar főzni valót venni, az elmegy máshova. Hétköznap meg fél 8-tól 9-ig. Más időpontban meg bármikor mehetnek a 65 felettiek. Szóval szerintem rohadjon meg a Tóth József.
2020. jún. 7. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!