Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ki az a Hamza Alex és miért...

Ki az a Hamza Alex és miért útálják ennyire?

Figyelt kérdés
2020. jún. 6. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Hát asszem egy meleg srác vagy mi aki lány akar lenni? Vagyis úgy próbál viselkedni...De nagyon provokatív:/

Amúgy egy kedves gyerek lenne de ehhhhhhhhh. Nagyon gáz amit művel...Vagyis lehet azóta már változott (már rég nem hallottam róla) de amikor még úgy láttam a dolgokat nagyon ki borító volt

2020. jún. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Egy transz aki Romániában él. Eddig évegik meleg volt,most pár hónapja döntötte el,hogy ő transz. Semmi bajom ezzel,de borzasztó a viselkedése. Már aki esetleg kicsit megmondja neki,hogy viselkedjen normális azt egyből lekutyázza. Eddig egy meme volt,de mostmár érzelmileg is bántogassa az embereket. Ő is kap hideget meleget (legfőképp hideget),de aki ilyen szinten mocskosul beszél másokról ne is várja,hogy mindenki bírja. Ha lenne egy kis empátia benne nem hinném,hogy sokán utálnák,csak a transzfóbok max. Remélem egyszer felnő és változtat ezen. Amúgy sok sikert kívánok neki az egész transzos üggyel márha tényleg komolyan is gondolja.
2020. jún. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
komolyan Romániába valósi? én ezt nem is tudtam.. :D
2023. febr. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3. Élt, de már Budapesti
2023. márc. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!