Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mióta van ennyi rosszindulatú...

Mióta van ennyi rosszindulatú ember gyakori kérdéseken?

Figyelt kérdés
Két éve kiléptem, mert meguntam és már nem igazán használtam. Most viszont újra visszajöttem, hogy nézzek körül, mi történik itt, változott-e valami. És amennyi rosszindulatú ember van az engemet teljesen lesokkolt. Két évvel ezelőtt jobb volt... Itt leginkább a válószolokkal van a baj, mert ha valamiben nem értenek egyet a kérdezővel, akkor mindennek lehordják, pedig csak tudatlan abban a témában a kérdező.(és most nem a trollokra gondolok, akik direkt olyanokat írnak ki, hogy fogom a fejem). Mi történt ebben a két évben?

2020. jún. 7. 09:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Már 2 éve is ez volt. Te nőttél fel .. Egy jó kis közösségből, nerdfórummá vált.
2020. jún. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%

A kérdések legalább 50%-a a szokásos kamu kérdezőktől jön akik felhasználónként feltesznek naponta 10-15 kérdést. A kérdések másik nagy százaléka meg sima google első találat.


Persze, hogy normális emberek megunják, hogy folyton ugyanazokra a kamu kérdésekre válaszolnak és inkább lelépnek innen.

2020. jún. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Épp a válaszadókkal van a gond, nem a kérdezőkkel...

ÉS az oldal neve gyakori kérdések, nyilván nem véletlenül.. Nem ugyanaz a pár ember teszi fel a kérdéseket csupán hasonlítanak sok mindenben. De a te dolgod a válaszadás lenne , nem a kötekedés.

2020. jún. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
2006 óta.
2020. jún. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem kb.egyenlő arányban vannak gondok a kérdezőkkel és a válaszadókkal.Vannak,akiknek annyira rossz az élete,hogy ide járnak levezetni másokon.Ez van,ezen nem lehet mit tenni.Van,akinek jó élete van,viszont a sok stresszt járnak ide levezetni.Vannak a trollok.Ennyi.Tényleg van pár ember,aki folyamatosan tesz ki kérdést ugyanarról,csak mindig kicsit átfogalmazni.Őszintén?Nem csodálom,hogy a 10.ugyanattól az embertől érkező kérdés kiakasztja a legtöbb embert.Néhányhoz tényleg kötél idegzet kell.Vannak rendkívül rosszindulatú emberek is.Igen.Hol nincsenek olyanok?Belekötnek szerencsétlen kérdezőbe aztán amikor a kérdező megvédi magát,akkor elkezdenek személyeskedni.Nézd, belém is kötöttek már itt.Ilyenkor arra kell gondolni,hogy legalább neked nem kell az ő fejükkel élned.Ezt mondom úgy,hogy van egy mentális betegségem.De soha nem az internetre jártam szidni az embereket feszültség levezetés gyanánt.Inkább sportolok.Vagy nézek egy jó videót,filmet,akármit.
2020. jún. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én mondjuk még nem találkoztam olyan emberrel eddig, hogy napi 10-15 kérdést tesz fel kb. ugyanarról a dologról, habár még új vagyok (de egy példát, ha tudtok adjatok, mert nekem is kell egy kis szórakozás :D)... És természetesen van olyan is, aki hülye kérdéseket tesz fel, de leginkább a válaszolókkal van a baj szerintem. A kérdező csak tudatlan, ezzel meg a válaszló visszaél.
2020. jún. 7. 10:55
 7/11 anonim ***** válasza:
39%

Nézd meg az all time toplista 132. helyezettjét:

33585 pont kérdésért ami 11195 kiírt kérdést jelent.

2020. jún. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
13%
Mondjuk valahol kicsit vicces, hogy a kérdező kiír egy kérdést arról, hogy mennyi itt a rosszindulatú ember, miközben ő maga szapulja a válaszolókat...
2020. jún. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem szapultam őket. Csak elmondtam, hogy szerintem nagy részben ők írnak bunkó válaszokat. Persze, tudom hogy vannak normális hozzászólok is (mint pl. itt) :D
2020. jún. 7. 13:36
 10/11 anonim ***** válasza:

Az egész magyar internet ilyen.

Komolyan 4chan kultúráltabb mint a magyar facebook.


Valamelyik nap egy facebook barkács csoportban feltettem egy kérdést hogy melyik szerszámot érdemes venni a 2 fúró közül. És amit kaptam ne tudd meg. Választ a 20 emberből 3-an írtak. A többi szó szerint anyázott nekem meg lehülyézett mert nem ismerem a márkàt.


Egy vicc az egész magyar internet kb. Mindenki vicces szeretne lenni mindenhol. Meg mindenki megmondóember akar lenni. 10 ezer mindent jobban tudó országa vagyunk.

2020. jún. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!