Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Történt már valakivel itt...

Történt már valakivel itt olyan, hogy egy ismerőse megtalálta a kérdését és felismerte a sztorit?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor várom a történeteket.

2020. jún. 7. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt, de már rég. :D Azt hiszem a női ideálja érdekelt a pasiknak, meg hogy az én típusom be jön e nekik. Aztán egy srácnak mondtam hogy írtam ki kérdést. És meg találta. 😅 De vicces volt, mert oda kommentelte hogy mivel már látott nincs min aggódnom/ ilyesmik khmm.... :D Aztán a többi komment azt találgatta mi volt köztünk 😂
2020. jún. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszer igen, mert egy ismerősöm utalt rá. Nem részletezném, mert megint ráismer :D
2020. jún. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez fordítva volt. Én találtam meg egy barátom által feltett kérdést. Eléggé egyedi ügyről van benne szó, ami éppen aznap történt, és minden más részlet is stimmel, szóval 99,9%, hogy ő volt.
2020. jún. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én volt osztálytársam találtam meg mert teljes névvel irt ki kérdést nem anonimként :D
2020. jún. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még nem volt ilyen.
2020. jún. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ezért felülírok egy-két dolgot a kérdésben lévő információkon, ami a kérdés jelentőségén nem változtat, viszont a beazonosíthatóságot rontja és elbizonytalanítaná a másik felet, ha megtalálná. :D Kicsit parás vagyok, de néha tényleg olyat kérdezek, mint ami a GYK szlogenjében van/volt: itt megkérdezem, amit máshol nem merek.
2020. jún. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!