Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Akik aktívan járnak szórakozóh...

Akik aktívan járnak szórakozóhelyekre és kocsmába azok mit gondolnak az olyan személyekről aki csak nagyon ritkán, vagy egyáltalán nem keresnek fel hasonló helyeket?

Figyelt kérdés
Mondjuk azért, mert nem kedveli az ilyen jellegű helyek légkörét, ezt a szórakozási formát.

2020. jún. 8. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Kellene bármit is? :D Nem az ő világuk és kész
2020. jún. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem nem kéne, de itt olyan óriási ellentétként szokták beállítani egyesek, mint ami miatt utálni kell egymást. A magam részéről nem szeretek ilyen helyekre járni, így gondoltam megismerem a másik oldal véleményét is, legalábbis az oldalt illetően...
2020. jún. 8. 14:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a valóságban messze nincs ekkora ellentét. Sőt, a legtöbben a kettő között vannak, tehát nem annyira rendszeresen, de azért néha-néha járnak ilyen helyekre. Én szeretek kocsmázni de teljesen megértem ha valaki nem, ezzel normális embernek nincsen problémája.
2020. jún. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekelnek különösebben.
2020. jún. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez kb. olyan kérdés, mint hogy azok az emberek, akik szeretik a kelkáposztát, mit gondolnak azokról, akik nem szeretik. Mit gondolnának, kb. semmit...

Biztos előfordul, hogy valaki szűklátókörűen nem tudja elképzelni, hogy valaki mást szeret, mint ő, de ennek semmi köze a szórakozási formákhoz szerintem.

2020. jún. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ettől nem érzi felsőbbrendűnek magát, és nem kezd el okoskodni, hogy én milyen iszákos, bulizós tróger vagyok, ő pedig micsoda entellektüel szentlélek, akkor az égvilágon semmi bajom nem lesz vele.
2020. jún. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
Különösebben semmit, nem értem őket, de ez van, mindenki más.
2020. jún. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!