Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Éreztétek már úgy, hogy...

Éreztétek már úgy, hogy "egyedül vagyok" ?

Figyelt kérdés
Arra értem, hogy szinte a társaságokban is nagyon sokszor legméllyen semmilyen kötődést nem érzek, vagy tudok kialakítni tartósan, úgy mond a felszínen el vagyok. Összesen 8 kapcsolatom volt és még amik köztük voltak, futó kalandok vagy barátság extrákkal. Lényeg az, hogy nem éreztem senkinélsem azt a bizonyos érzést, hogy ő az. Kivéve az utolsó személyt akivel voltam. Úgy éreztem végre megtaláltam és annak is vége lett hirtelen és gyorsan. Az volt a pont, hogy visszavettem magamból és azt mondtam, hogy nem keresek aktívan, majd eljön akinek el kell jönnie. De egyébként ez eléggé hihetetlen ilyen előzmények után. Valahogy nem így látom a világot, de a rengeted csalódás után nincs se energiám se kedvem ehhez. Érte már valaki ezt a fajta magányt, és ha igen akkor változott ?

2020. jún. 10. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Én még nem éreztem úgy, hogy egyedül vagy :))
2020. jún. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sokat segített a válasz
2020. jún. 10. 22:38
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki életében van olyan pillanat,amikor úgy érzi,hogy senkire nem számíthat és totál egyedül van. Én is ezért hagytam fel a görcsös kereséssel,elvégre azzal nem érsz el semmit,ha belemész egy olyan kapcsolatba,ahol nem szereted igazán a másikat.
2020. jún. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
40 évem alatt volt pár alkalom amikor rámtört, hogy "istenem, milyen egyedül vagyok!" érzés. Főleg válóperem után. Pedig igazából sosem voltam egyedül, mindig volt aki szeretett, szeret.
2020. jún. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fordult már elő sajnos, bár ez nekem csak ilyen "időszakos" érzés. Néha rámjön és kínoz egy ideig, de utána túllendülök rajta.
2020. jún. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!