Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Edzőteremben hogy lehet...

Edzőteremben hogy lehet lányként ismerkedni?

Figyelt kérdés
Valakinek van valami tapasztalata? Persze edzeni megyek, de jelenleg egy ismerősöm sincs a közelben költözés miatt, és szeretném összekötni a kellemeset a hasznossal
2020. jún. 11. 13:27
 1/10 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
75%
Semmit nem kell tenned :D
2020. jún. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk megkéred a kiszemeltet, hogy segitsen egy gyakorlat végrehajtásában
2020. jún. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Be kell menni. De most komolyan, egy nőnek az életben két szalmaszálat nem kell keresztbe tennie azon kívül, hogy néha elmegy otthonról.
2020. jún. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Ez komoly?

Mindenhol azon dolgoznak, hogyan válasszák szét a női és férfi részt, meg hogyan vegyék elejét a kéretlen nyomulásnak. Neked csak jelen kell lenni

2020. jún. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Fú, engem rohadtul zavarna, ha valaki ott nyomulna nekem, hogy segítsek neki. Fixek a pihenőidőim, az is felbosszant, ha nem tudok használni egy eszközt, mert foglalt, ezért jellemzően későn megyek...



Aki teszi a dolgát és rád sem néz, ahhoz szerintem fölösleges odamenni. Próbáld felvenni a szemkontaktust vagy valahol a büfé környékén a téblábolókkal beszélgess, ha már annyira akarsz

2020. jún. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%

Elég ha föl veszel egy szexi felsőt és kinyomod a popsidat.

Ennyi.

2020. jún. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

Egyertek az elottemszolokkal.

Nekem nem kellett semmit se tennem. Valaki mindig odajott, pedig meg csak jo alakom sincs, azert mentem, hogy lefogyjak.


Bemesz, edzel, es varod a kapast :)

2020. jún. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet en jartam rossz kondi terembe de sose lattam h ismerkednenek az emberek, max akik egyutt jottek azok dumaltak. Meg kosszonni szoktak egymasnak.
2020. jún. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
Úgy hogy ott vagy...
2020. jún. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyszerű: levegőt veszel. :DD
2020. júl. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!