Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem hívnak bulizni. Mit tegyek?

Nem hívnak bulizni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egész jó kapcsolatban vagyok az osztálytársaimmal meg egy pár évfolyamtársammal is, de valahogy senki sem hív meg sehova bulizni meg hogy lógjak velük meg ilyenek. Kezdeményezni nem akartam, mert nem akartam úgy tűnni, hogy függök tőlük. Ha esetleg egy két tanáccsal tudtok segíteni azt megköszönném, valamint ha még van amire kíváncsiak vagytok akkor nyugodtan kérdezzetek.

2020. jún. 11. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Rendezz te bulit, és hívd meg őket. :)
2020. jún. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A kezdeményezés nem azt jelenti, hogy függsz tőlük, ez felejtsd el. Tényleg jó ötlet, ha te rendezel valamit, bulit, kerti sütögetést, bármit, egyelőre amíg nem ugrik az "egész jó" viszony "tényleg jó" viszony szintre, addig szerintem neked kéne kezdeményezni. Nyilván ha erre nem nyitottak, akkor nem érdemes erőltetni, de egyelőre te akarod ezt jobban így neked kell lépned.
2020. jún. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sajnos bulit nem igazán tudok szervezni. Szüleim általában itthon vannak és lakásban lakunk így nincs kertünk :(
2020. jún. 11. 16:22
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak lazán kérdezd meg, hogy "nem megyünk el vhova bulizni szombaton"? Valamit majd reagálnak rá. Másképp ezt nem nagyon lehet, néma gyereknek anyja se érti szavát.
2020. jún. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!