Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hozzánk már lassan két éve...

Hozzánk már lassan két éve járnak gyerekek lovagolni (nem vagyok lovasoktató, csak a falu gyerekei járnak ide) és egy két anyuka kérte, hogy idén tartsunk egy napközis tábort a kicsiknek. Programok?

Figyelt kérdés
Ti mivel foglalnátok le a gyerekeket egy ilyen 5 napos tábor keretében ? Mert ugye nem lehet egész nap lovon ülni :D. Nekünk eddig batikolás, álomfogó illetve karkötő készítése,lovas quiz,lovas induló írása, bátorságpróba és kincskeresés jutott eszünkbe.

2020. jún. 13. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Túrázás

számháború

este tábortűz

taníthatnátok, hogy hogy kell ellatni a lovakat

ha van kemencétek, megsüttethetitek a gyerekekkel a saját kenyeruket (egyszer egy táborban ezt csináltuk, és tok jó volt)

ha pedig van valami tó a közelben, akkor fürdés.

2020. jún. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Lehet kapni olyan festéket amit állatokra is lehet kenni. Fessétek be a gyerekek kezét és már nyomtatják is rá a lóra :D

Ha idősebb gyerekekről van szó akár csomózott kötőféket is csinalhattok velük (YouTube-on vannak fent videók hogyan kell, szerintem nem nehéz

Remélem tudtam segíteni ☺️

2021. márc. 25. 20:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!